Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 listopad 2019

Muzyczny stand up Czesława Mozila

Odhaczamy listopad na imprezowej mapie i rozpoczynamy ostatni miesiąc tego roku. Traf chciał, że już 1. grudnia będziemy mieli dla Was ciekawą propozycję na niedzielny wieczór. Jak mogliście się przyzwyczaić – Klub Stara Przepompownia to sporo dobrej muzyki ale także najlepsze wieczory komediowe. Tym razem mieszamy to w jedną całość i proponujemy muzyczny stand up… a właściwie nie tyle my, co nasz gość – Czesław Mozil.

Czesława Mozila nie trzeba przedstawiać – charyzmatyczny i sympatyczny muzyk, który zjednał sobie publiczność w Polsce, chociaż sporą część życia spędził w Danii. Czesław to jednak nie tylko śpiewający akordeonista, bądź klawiszowiec, niejednokrotnie rozczulający swą polszczyzną. To również artysta, który próbował swoich sił w dubbingu czy aktorstwie. Teraz znów będziemy mogli zobaczyć go w nieco innej odsłonie.

Niedzielny występ w Klubie Stara Przepompownia będzie połączeniem koncertu muzycznego, teatralnego monodramu oraz komedii w formule stand upowej. Wszystko to połączy, wymiesza i poda gotowe do spożycia Czesław Mozil we własnej osobie. Będzie to podróż między Polską a Danią opisująca wszelakie wady i zalety takiego stylu życia. Będzie o popularności, patriotyzmie czy codziennych dylematach. Momentami trochę z nutką zadumy ale na pewno z przymrużeniem oka.

Będzie można usłyszeć Czesława znanego z wyjątkowego poczucia humoru, będzie też można usłyszeć największe hity muzyka. Tak więc każdy znajdzie coś dla siebie podczas tego występu. My – szczerze i z przekonaniem – polecamy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw niedzielnego spotkania!

Niedziela, 1. Grudnia 2019

Otwarcie drzwi: 19:00

Start występu: 20:00

Bilety:

W wielu możliwych opcjach znajdziecie ON-LINE – TU oraz TUTAJ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia