Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 czerwiec 2017

Muzyczny weekend ze sportowym akcentem

W najbliższy weekend wracamy z naszymi dwoma cyklicznymi imprezami. Ponadto mamy dla Was propozycję sportową. Jeśli tylko pogoda pozwoli, to oczywiście odpalimy również nasz letni ogród. Mówiąc w skrócie – w Klubie Stara Przepompownia znów będzie się działo!

………………………………………………..

Na początek zaproszenie na piątkowy wieczór… i całą noc! DJ Czapa zaprasza na GOOD NIGHT. To oznacza, że nie zabraknie wysublimowanych kawałków pod których brzmienie będziecie mogli się zabawić. Znajdziecie tu zarówno swingowe rytmy podane w nowoczesnym stylu, jak i mieszankę parkietowych hitów. Zapowiada się więc niezapomniana noc, a muzyczno-imprezowy cykl GOOD NIGHT w Klubie Stara Przepompownia odpalamy już po raz trzeci.

Piątek, 9 Czerwca 2017
START: 21:00

Bilety : 10ZŁ

………………………………………………..

Z kolei sobotnia noc to szóste spotkaniem z Dylanem. 90’s Party, jest jednym z Waszych ulubionych cykli w Klubie Stara Przepompownia. Nikogo zatem nie dziwi, że wracamy z kolejną odsłoną! Jak zawsze będzie działo się sporo na parkiecie i poza nim. Muzyczny mix hitów z lat dziewięćdziesiątych przeniesie nas do przeszłości i pozwoli wyszaleć się na parkiecie jak… w latach dziewięćdziesiątych!

Dodatkowym wydarzeniem z okazji sobotniej imprezy jest wspólne oglądanie meczu Polska vs Rumunia w ramach El. MŚ Rosja 2018. Biało-czerwoni na Stadionie Narodowym powalczą o kolejne trzy punkty, a Rumuni będą chcieli podopiecznym Adama Nawałki napsuć sporo krwi. Jeśli więc macie ochotę wspólnie przeżyć sportowe emocje – wpadajcie do nas!

Sobota, 10 Czerwca 2017
START: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia