Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 listopad 2016

Muzyczny zawrót głowy w piątek i sobotę

Najbliższy weekend w Klubie Stara Przepompownia to kolejna dawka muzycznych wrażeń. Wracamy z dwoma stałymi cyklami, które możecie u nas spotkać. Piątek to tworzona przez Dja Czapę i Yohiego impreza Party Like a Rockstar, z kolei sobotni wieczór będzie powrotem do muzycznych podróży w ramach Saturday Night Fever. Bądźcie razem z nami.

Imprezy Party Like a Rockstar to mieszanka najlepszej, żywiołowej muzyki, która porwie Was na parkiet. Za gramofonami pomysłodawca cyklu DJ Czapa. Razem z nim na scenie, na instrumentach perkusyjnych – Yohi. Usłyszycie mieszankę różnorodnych stylów i gatunków muzycznych. Będą wielkie klasyki, jak i dźwiękowe perełki przygotowane specjalnie na piątkową imprezę. Wszystko to zapewni, że piątkowy wieczór będzie pełen wrażeń. Drzwi Klubu Stara Przepompownia otwieramy dla Was już o godzinie 20:00. Jesteście gotowi na to wydarzenie?

Bilety: normalny 10zł/ VIP 15

Z kolei dzień później kolejna gorączka sobotniej nocy w naszym klubie. Tym razem w ramach Saturday Night Fever swoje sety zagrają Loverdoozed, Ysiu oraz Czapa. Nie zabraknie więc klimatów elektronicznych, deep housowych dźwięków jak i rapowych klasyków. To oczywiście nie wszystko bo zestaw artystów zapewnia sporą dawkę konkretnych imprezowych hitów z których każdy wielbiciel imprezowania wybierze coś dla siebie. Oznacza to także, że w niedzielny poranek obudzicie się z bólem nóg spowodowanym tanecznym szaleństwem na parkiecie… Jeśli natomiast macie ochotę na ból głowy, to słynny gitarowy bar w Starej Przepompowni również ma dla Was wiele ciekawych propozycji. Podobnie jak w przypadku piątkowej imprezy, w sobotę startujemy punktualnie o godzinie 20:00.

Bilety: normalny 15zł/ VIP 20

UWAGA!!!!

Obie weekendowe imprezy to także specjalny ukłon w stronę Pań – do godziny 21:30 płeć piękna wchodzi za darmo 🙂

Cykliczne imprezy w Klubie Stara Przepompownia to gwarancja dobrej zabawy, dobrej muzyki i przede wszystkim świetnego towarzystwa. My już nie możemy się doczekać, a Wy bierzcie znajomych i wpadajcie bawić się razem z nami. Do zobaczenia!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia