Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 styczeń 2017

Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka! To był długi weekend [relacja]

Uff… nim dobrze opadły wszystkie emocje związane z imprezą sylwestrową już byliśmy gotowi na pierwszy w tym roku długi weekend. I bez tych przygotowań ciężko byłoby wytrzymać tak intensywny czas jakim był zakończony właśnie maraton imprezowy. Zaczęliśmy już w czwartek od rapowej bomby w wykonaniu Sitka, w piątek bawiliśmy się w jamajskich rytmach z Mademoiselle Carmel, a sobota była taneczną nocą z rezydentami Klubu Stara Przepompownia. Dodatkowo w niedzielę w naszym lokalu odbyło się podsumowanie akcji Szlachetna Paczka. Jak widać nie próżnujemy! Co więcej – następny weekend to również sporo emocji 😉

Pierwszym koncertem jaki zaplanowaliśmy na 2017 rok był, otwierający trasę koncertową Wielkie Sny Tour, występ wrocławskiego rapera Sitka. Dobrego rapu w Starej Przepompowni nie brakuje więc było oczywiste, że i w nowym roku będziemy dla Was mieli takie właśnie propozycje – i to po raz kolejny pokazaliście jak wielu słuchaczy i fanów w naszym regionie przyciąga właśnie taka muzyka. Koncert Sitka był rapowym otwarciem roku, a już teraz mamy kolejne propozycje – 27 stycznia wpada do nas Gedz, a to dopiero początek! Bądźcie z nami na bieżąco.

W piątek trochę zmieniliśmy styl. Na scenie w Klubie Stara Przepompownia wystąpiła grupa Mademoiselle Carmel. Słoneczna Jamajka, dużo uśmiechu i pozytywna energia. To nie mogło się nie udać! Cieszymy się, że tak magiczne miejsce jak Stara Przepompownia odwiedzają tak magiczni ludzie. Jak dobrze wiecie na naszej scenie obok wielkich gwiazd goszczą też właśnie takie muzyczne perełki jak w miniony piątek. W tym przypadku również obiecujemy – nadal będziemy szukać takich ludzi, którzy zaskoczą Was swoimi pomysłami i porwą cały klub do wspólnej zabawy.

W sobotę coś czego w tym roku będzie jeszcze zdecydowanie sporo czyli taneczna balanga! Parkiet przetestowaliście już w ostatni weekend, a my chcemy by testowany był jeszcze częściej. Dobra i różnorodna muzyka, taneczny szał i zabawa do białego rana – możecie być pewni, że tego nie zabraknie w całym 2017 roku… W niedzielę po raz kolejny zrobiliśmy też „coś innego”. Klub Stara Przepompownia szanuje tych, którzy pomagają innym dlatego też miło nam, że na podsumowaniu działań gościliśmy ekipę, która w Ostrowie działała w projekcie Szlachetna Paczka.

Jak widzicie pierwszy tydzień 2017 roku był bardzo różnorodny. I oby taki był cały rok – mamy wiele pomysłów byście nigdy nie mogli narzekać na nudę. Klub Stara Przepompownia to miejsce dla wszystkich, co już nie raz mogliście zaobserwować. W najbliższy weekend dwa muzyczne wieczory. Szczegóły już teraz możecie znaleźć zarówno w KALENDARZU IMPREZ jak i na naszym profilu FB.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia