Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 czerwiec 2018

Najbliższe wydarzenia w Starej Przepompowni

W tym tygodniu szykujemy dla Was kilka propozycji na spędzenie wieczorów. Będzie kolejny wernisaż w naszej galerii, a także dwie imprezy taneczne – w dobrze Wam już znanym – cyklicznym klimacie. Będzie coś dla ducha, coś dla ciała, a przede wszystkim nie zabraknie dobrej zabawy. Jeśli szukacie najlepszych planów na ten tydzień, to koniecznie wpadajcie do Klubu Stara Przepompownia.

Czwartek – wernisaż Marty Wolff „Widzieć Więcej”

W czwartek przy dobrym drinku będziemy mogli podziwiać otwarcie kolejnej wystawy w naszej galerii. Tym razem swoje prace zaprezentuje Marta Wolff, którą możecie kojarzyć z ubiegłorocznej wystawy urodzinowej Klubu Stara Przepompownia, a także z wielu zdjęć zrobionych na różnorodnych imprezach w tym miejscu. Marta poza fotografią koncertową i działalnością komercyjną potrafi uwiecznić także wiele więcej. Fotografia lotnicza czy artystyczna nie są jej obce, a na każdym zdjęciu „pstrykniętym” przez autorkę można znaleźć emocje i prawdziwe ujęcie piękna. I właśnie, to szersze widzenie i dostrzeganie nieoczywistego okiem obiektywu będzie tematem przewodnim najnowszej wystawy, która zagości w murach Starej Przepompowni.

Start: 19:30

Wstęp: FREE

……………………………

Piątek – Swee pres. DJ Asca (Taste The Music)

Weekend rozpoczniemy w houseowym stylu. Przyjemne brzmienia, dobra energia i kolejny artysta goszczący w ramach naszego cyklicznego Swee. Tym razem gwiazdą wieczoru i muzycznym gospodarzem piątkowej balangi będzie DJ Asca. Tego twórcę już nie raz i nie dwa mogliście podziwiać w Klubie Stara Przepompownia m.in. na wieczorach z ekipą Taste The Music, której jest reprezentantem. Asca zaprezentuje Wam swoje możliwości, a także pozwoli dobrze nastroić się na cały weekend. Nie zabraknie również dodatkowego wsparcia ze strony rezydentów Klubu Stara Przepompownia. Ten wieczór pozwoli Wam się odprężyć po trudnym tygodniu w pracy czy szkole.

Start: 21:00

Bilety: 10 PLN / do 22:30 Panie za FREE

……………………………

Sobota – Latino Fever vol. 12

Główny punkt programu, to nasza latynoska wisienka na torcie. Już dwunasty raz zapraszamy miłośników salsy, bachaty, reggaetonu czy funky do wspólnego szaleństwa na parkiecie. Jak zwykle nie zabraknie pokazów i lekcji kroku salsy, które poprowadzi dla Was Arkadiusz Giel. Muzycznym gospodarzem wieczoru będzie DJ kRis. Ta mieszanka ma już swoją wyjątkową rzeszę fanów, a w każdej chwili możecie do niej dołączyć. Wystarczy w sobotę odwiedzić Klub Stara Przepompownia. Dobra zabawa w gorącym rytmie gwarantowana. Kolejny raz mamy zamiar przetańczyć całą noc.

Start: 21:00

Bilety: Normalny 15 / VIP 25

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl