Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 luty 2017

Nie zwalniamy tempa – za nami kolejne imprezy!

Kolejny imprezowy tydzień za nami. Kolejny również przed nami. Nie zwalniamy tempa i cały czas staramy się dać Wam jeszcze więcej pozytywnych wibracji. Teraz przyszedł czas na kilka słów podsumowania minionych wydarzeń… no i oczywiście zaproszenia na to co przed nami w najbliższym czasie!

Przez ostatnie dni nie tylko się bawiliśmy. Był też czas na naukę. Nauczyliśmy się kilku ciekawych spraw związanych z produkcją i degustacją piwa. Tak, tak… w czwartek odwiedzili nas znawcy tematu, którzy wspólnie z gośćmi Klubu Stara Przepompownia zgłębiali tajniki browarnictwa. Musimy przyznać, że taka nauka to sama przyjemność – macie ochotę by takie lekcje odbywały się częściej? Może chcielibyście nauczyć się czegoś o innych trunkach? Klub Stara Przepompownia jak widać nie tylko bawi ale i uczy 😉

W piątek świętowaliśmy urodziny. Były to już piąte urodziny Factory Centrum Fitness. Było ciekawie. Muzyka, dobra atmosfera i zabawa przez całą noc. Bardzo nam miło, że wszyscy związani z tym miejscem zdecydowali się świętować urodziny właśnie w Klubie Stara Przepompownia. Życzymy kolejnych udanych rocznic i dobrej kondycji – także tej imprezowej.

W sobotę z kolei była dobra noc. Pierwsza odsłona imprez z cyklu GOOD NIGHT, a za muzycznymi sterami na tej balandze stanął DJ Czapa. Nie zabrakło różnorodnej mieszanki hitów porywającej na parkiety wielbicieli tanecznego szaleństwa. To kolejny imprezowy cykl, który już teraz zyskał swoich fanów wśród odwiedzających Starą Przepompownię. Z podobnymi propozycjami wrócimy do Was jeszcze nie raz.

Tydzień zakończyliśmy swingowym klimatem. Eleganccy muzycy na scenie, piękne dźwięki instrumentów i hipnotyzujący wokal Jarka Wista w repertuarze króla swingu – Franka Sinatry. To było idealne zakończenie minionego tygodnia. Z klasą i stylem godnym takie miejsca jak Klub Stara Przepompownia. Mamy nadzieję częściej zapraszać Was na tego typu wydarzenia będące świetną muzyczną ucztą.

W tym tygodniu zapraszamy Was na Tłusty Czwartek w portugalskich rytmach z Jose Ferrerją, piątkowy powrót do lat 90 z DJem Dylanem, sobotnie rapowe party z O.S.T.R. i ekipą RapMadeMeDoIt, a także na niedzielną dawkę STAND-UPowej rozrywki z Piotrem Szumowskim i Maciejem Adamczykiem.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia