Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 kwiecień 2017

Niedziela na jazzowo – Jan Ptaszyn Wróblewski w Starej Przepompowni

Z wielką przyjemnością zapraszamy wszystkich miłośników muzyki jazzowej, już w najbliższą niedzielę. Tym razem na scenie w Klubie Stara Przepompownia wystąpi żywa legenda polskiego jazzu, człowiek który inspiruje już kilka pokoleń słuchaczy i muzyków. Szanowni Państwo w niedzielę odwiedzi nas Jan Ptaszyn Wróblewski.

Nie sposób wymienić wszystkie nagrody, projekty i wydarzenia, które związane są z tym wybitnym muzykiem. Jan Ptaszyn Wróblewski to m.in. Laureat Dorocznej Nagrody Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w dziedzinie muzyki z 2012 roku, uhonorowany został również nagrodą Złotego Fryderyka za całokształt twórczości artystycznej w roku 2007. Z kolei w 2016 roku Jan Ptaszyn Wróblewski otrzymał Paszport Polityki jako Kreator Kultury.

Przez lata swojej obecności na scenie tworzył lub współtworzył wiele znaczących projektów na polskiej jazzowej scenie. Wśród nich są Jazz Believers, Polish Jazz Quartet, Extra Ball czy Made In Poland. Dyskografia tego wybitnego saksofonisty to kilkadziesiąt pozycji, z których wiele można śmiało przedstawiać jako prawdziwy kanon polskiej muzyki jazzowej.

W Ostrowie legendarny muzyk zagra ze swoim kwartetem w składzie

– Jan Ptaszyn Wróblewski

– Wojciech Niedziela

– Andrzej Święs

– Marcin Jahr

To będzie niezapomniany wieczór w Klubie Stara Przepompownia. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

Niedziela, 9 Kwietnia 2017
Otwarcie klubu: 18:00

Bilety:
Przedsprzedaż
-Normalny: 50 ZŁ
-VIP: 60 ZŁ
W dniu koncertu
-Normalny: 60 ZŁ
-VIP: 70 ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia