Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 październik 2016

Niedziela z pompą! Koncert PRO8L3M _2040 Tour_

Niedziela to dzień na lenistwo? Niedziela to dzień gdy myślisz już o poniedziałku? Nic z tych rzeczy! U nas niedziela to podróż w przyszłość do roku 2040. Kapitanowie Oskar oraz Steez wpadają do Klubu Stara Przepompownia z materiałem ze swojej najnowszej płyty. Ich długo wyczekiwany album to rzecz wyjątkowa na rapowej scenie. Charakterystyczne brzmienie podkładów Steeza i wyjątkowy styl nawijania Oskara zyskały już rzeszę fanów w całym kraju.

Kontrowersyjni, przełomowi, bezkompromisowi – wiele słów padło by ocenić PRO8L3M ale to duet, który nie da się zaszufladkować. Weszli mocno na scenę z materiałem C30C39 EP, potem poprawili to świetnie przyjętym w podziemiu Art Brut Mixtape. W tym roku wypuścili pełnoprawny, długogrający album inspirowany klimatami science-fiction lat ’80 i wsparty nieprzypadkową warstwą tekstową. Płyta przez wielu już teraz oceniana jest jako mocny kandydat do tytułów rapowej płyty roku, singiel Molly na youtube ma już grubo ponad 4 miliony odsłon. Więcej rekomendacji nie potrzeba.

Koncertom tego duetu towarzyszy zawsze specyficzny klimat i świetna oprawa wizualna. Tajemniczość przeniknie się z fascynacją, a to co zobaczycie długo będzie siedziało w Waszych głowach. Skład do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdża po raz pierwszy. Czy na premierową wizytę mogli wybrać lepsze miejsce niż Klub Stara Przepompownia? Przekonajcie się sami, że połączenie tego miejsca i tej muzyki będzie czymś wyjątkowym. Bilety na podróż w przyszłość do 2040 roku znajdziecie na stronie cotucotam.pl oraz w Klubie Stara Przepompownia.

Klub otwieramy wyjątkowo już o godzinie 19:00. Zapraszamy na lot w przyszłość już w niedzielę – “to balanga, a nie w Alpach kurort”. Bawcie się z nami jak Mick Jagger 😉

Klub: Klub Stara Przepompownia
Bilety:
Przedsprzedaż: 25ZŁ
W dniu koncertu: 35ZŁ

Rezerwacje stolików
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia