Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 styczeń 2017

Novika & Mr. Lex. Elektryzujące party!

W najbliższy piątek znów zapraszamy Was na wyjątkowe, muzyczne wydarzenie w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem odwiedzi nas Novika oraz Mr. Lex. Fanom dobrego klubowego brzmienia nie trzeba przedstawiać tego duetu. Kto już wcześniej widział ich na scenie wie, że tego nie można przegapić! Kto jeszcze nie miał okazji zobaczyć duetu w akcji – ten z pewnością nie może przegapić piątkowej balangi w Klubie Stara Przepompownia!

Novika i Mr. Lex na klubowej scenie obecni  są od wielu lat. Lubią muzyczne eksperymenty i zawsze dają z siebie maksimum. Kojarzyć można ich również z DJskim kolektywem Beats Friendly. Są współtwórcami dwóch kompilacji „Friendly Beats” , a usłyszeć można ich również na wielu innych projektach. Oboje w trakcie swojej muzycznej przygody działali aktywnie nie tylko jako sceniczni artyści ale także jako dziennikarze. Ich muzyka rozbrzmiewała na najważniejszych festiwalach w całej Polsce. Teraz wybrzmi także w Klubie Stara Przepompownia.

O odpowiedni support na tej imprezie zadba duet DreamChach, czyli Tomasz Moskwa oraz Loverdozed, czyli Mariusz Czelny. Jak zwykle reprezentanci ostrowskiej sceny elektronicznej szykują dla Was coś specjalnego. Zapowiada się wieczór pełen muzycznych wrażeń!

13 stycznia 2017
Start: 20:00

Bilety :
Przedsprzedaż:
Normalny – 20 PLN
VIP (Antresola) – 30 PLN (dla osób od 21 roku życia)
W dniu koncertu:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia