Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 luty 2020

O.S.T.R. koncert premierowy! „Gniew” w Starej Przepompowni

Już w piątek na rynku ukaże się premierowo najnowszy krążek czołowego polskiego rapera! O.S.T.R. powraca z płytą „Gniew”, którą w całości wyprodukował. Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić Was na premierowy koncert tego wydawnictwa. Będziecie mogli na żywo usłyszeć nowe kawałki Adama oraz starsze utwory. To już kolejny występ MC z Bałut w Klubie Stara Przepompownia. Będzie się działo!

Adam Ostrowski to nie tylko raper ale także muzyk i producent.  Od wielu lat związany z wytwórnią Asfalt Records. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów solowych , a także szereg kolaboracji z artystami z Polski i zagranicy. Wystąpił również na najważniejszych festiwalach w kraju i wielu prestiżowych imprezach poza granicami Polski. W tym już kilka razy w naszym klubie, co pokazuje jak wielu fanów O.S.T.R ma w naszym regionie, bowiem za każdym razem frekwencja była imponująca.

Warto również zauważyć, że Klub Stara Przepompownia będzie gościł Ostrego w szczególnym momencie – a więc podczas premiery najnowszego krążka pt. „Gniew”. Będzie to pierwszy po 9 latach krążek O.S.T.R-a w całości wyprodukowany przez samego artystę. Adam Ostrowski po raz kolejny nie kłania się rapowej modzie i daje fanom bezkompromisowy album, który pokazuje jego wyjątkowe podejście do rap gry.

Tradycyjnie za gramofonami podczas koncertu stanie niezawodny DJ Haem. Przewidziany jest również support, a po koncercie rozkręcimy afterparty jak w zwykle w mocno rapowym klimacie. Nie może Was zabraknąć!

Podczas piątkowego koncertu – poza kawałkami z najnowszej płyty – nie zabraknie również starszych numerów. Z pewnością nie zabraknie także energii, a tą już nie raz pokazaliście na koncertach naszego gościa. Jeśli ktoś przegapił ostatni koncert O.S.T.R-a w Starej Przepompowni do koniecznie musi nadrobić, a jeśli mieliście okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu – warto przeżyć to jeszcze raz z nowym repertuarem.

Piątek, 28. lutego 2020

Start: 20:00

Bilety: KUP ON-LINE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl