Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 kwiecień 2019

O.S.T.R. nauczy obsługi świrów w piątek!

Są artyści, którzy chętnie wracają do naszego klubu, a my równie chętnie ich gościmy. Jeden z czołowych polskich raperów – O.S.T.R. – znów zawita do Starej Przepompowni. W najbliższy piątek będziecie mogli premierowo posłuchać materiału z najnowszej płyty artysty pt. „Instrukcja Obsługi Świrów”. To kolejna wizyta Adama w Ostrowie, gdzie zawsze mógł liczyć na solidny hałas od fanów. I sam również zawsze  odwdzięcza się koncertową energią.

Adam Ostrowski to nie tylko raper ale także muzyk i producent.  Od wielu lat związany z wytwórnią Asfalt Records. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów solowych , a także szereg kolaboracji z artystami z Polski i zagranicy. Wystąpił również na najważniejszych festiwalach w kraju i wielu prestiżowych imprezach poza granicami Polski. W tym już kilka razy w naszym klubie, co pokazuje jak wielu fanów O.S.T.R ma w naszym regionie, bowiem za każdym razem frekwencja była imponująca.

Ta wizyta będzie okazją by usłyszeć na żywo materiał z „Instrukcji Obsługi Świrów”. Ten krążek swoją premierę miał 22 lutego bieżącego roku. Na płycie możecie znaleźć 13 premierowych propozycji Ostrego podanych na podkładach Killing Skills i wspartych gramofonami DJa Haema. Album promowały single, które z całą pewnością dobrze już i znacie i których nie zabraknie podczas koncertu. To m.in. „Chevy Impala” czy „Eden”.  

Podczas piątkowego koncertu – poza kawałkami z najnowszej płyty – nie zabraknie również starszych numerów. Z pewnością nie zabraknie także energii, a tą już nie raz pokazaliście na koncertach naszego gościa. Jeśli ktoś przegapił ostatnio koncert O.S.T.R. w Starej Przepompowni do koniecznie musi nadrobić, a jeśli mieliście okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu – warto przeżyć to jeszcze raz.

Startujemy w piątek o godzinie 21:00!!!

Rozkład jazdy wieczoru:

Otwarcie drzwi – 21:00

Start koncertu – 22:30

Afterparty – 23:55

BILETY ON-LINE KUPICIE TUTAJ >>>KLIK<<<

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl