Wszystko

Prosto z Przepompowni
21 luty 2017

O.S.T.R. powraca do Klubu Stara Przepompownia

W najbliższą sobotę w naszych skromnych progach po raz drugi wystąpi legenda polskiej sceny rap. Jeden z najpopularniejszych artystów w kraju, nagrodzony niedawno bestsellerem Empiku – O.S.T.R. Pochodzący z łódzkich Bałut twórca od wielu lat udowadnia, że jest czołowym MC w kraju, a jego koncerty przyciągają tłumy fanów. Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że podobnie będzie także tym razem.

Adam Ostrowski to nie tylko raper ale także muzyk i producent.  Od wielu lat związany z wytwórnią Asfalt Records. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów solowych , a także szereg kolaboracji z artystami z Polski i zagranicy. Obok wspomnianej już wyżej, tegorocznej nagrody Empiku, O.S.T.R. zdobył szereg branżowych nagród w trakcie trwania swojej kariery. Wystąpił również na najważniejszych festiwalach w kraju i wielu prestiżowych imprezach poza granicami Polski.

Ostatni album łódzkiego rapera „Życie po śmierci” został wydany w lutym minionego roku. Płyta została ciepło przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy. Materiał świetnie sprawdza się również na koncertach, czego świadkami byliśmy choćby podczas weekendu otwarcia Klubu Stara Przepompownia. Była to pierwsza impreza w hip-hopowym klimacie w tym miejscu i od razu wiedzieliśmy, że ten muzyczny klimat znajdzie u nas wielu odbiorców. To jeden z powodów zaproszenia Adama ponownie do Klubu Stara Przepompownia.

O.S.T.R. ostrowskiej publiczności dał się poznać już wielokrotnie przy okazji swoich koncertowych wizyt w naszym mieście. Tutaj od wielu lat ma oddaną rzeszę fanów, nie dziwi nas zatem fakt, że już teraz wiemy o znakomitej frekwencji jaka zapowiada się na sobotniej imprezie! Jeśli jeszcze nie jesteście pewni czy warto – lepiej decydujcie się jak najszybciej 😉

Bilety wyprzedane!

25 Lutego 2017
Otwarcie klubu: 20:00
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia