Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 wrzesień 2018

O.S.T.R. powraca do Starej Przepompowni!

W najbliższy piątek po raz kolejny w naszym klubie zagra jeden z najlepszych polskich raperów. O.S.T.R. wraca z materiałem z płyty „W drodze po szczęście”, która już miała okazję wybrzmieć ze sceny Klubu Stara Przepompownia. To właśnie u nas Adam Ostrowski rozpoczynał trasę koncertową promującą swój najnowszy album, a teraz powraca – bo gdzie tak dobrze się gra jak w Ostrowie! Szykujcie się na potężną dawkę muzyki od łódzkiego MC!

Adam Ostrowski to nie tylko raper ale także muzyk i producent.  Od wielu lat związany z wytwórnią Asfalt Records. Na swoim koncie ma kilkanaście albumów solowych , a także szereg kolaboracji z artystami z Polski i zagranicy. Wystąpił również na najważniejszych festiwalach w kraju i wielu prestiżowych imprezach poza granicami Polski. W tym już kilka razy w naszym klubie, co pokazuje jak wielu fanów O.S.T.R ma w naszym regionie, bowiem za każdym razem frekwencja była imponująca.

Ostatni album łódzkiego rapera „W drodze po szczęście” został wydany w lutym tego roku. Płyta została ciepło przyjęta przez krytyków oraz słuchaczy. Materiał świetnie sprawdza się również na koncertach, czego świadkami byliśmy choćby podczas premierowego koncertu w klubie Klubu Stara Przepompownia. Skoro tak dobrze bawicie się podczas występów tego artysty, to nie mogliśmy nie zaprosić Ostrego do nas kolejny raz.

Podczas piątkowego koncertu – poza kawałkami z ostatniej płyty – nie zabraknie również starszych numerów. Z pewnością nie zabraknie także energii, a tą już nie raz pokazaliście na koncertach naszego gościa. Jeśli ktoś przegapił ostatnio koncert O.S.T.R. w Starej Przepompowni do koniecznie musi nadrobić, a jeśli mieliście okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu – warto przeżyć to jeszcze raz.

Poza występem gwiazdy wieczoru przygotowaliśmy dla Was także support i konkretne afterparty. Widzimy się w piątek od godziny 20:00!

07 Września 2018
Otwarcie klubu: 20.00
Start supportów: 21:00
Start koncertu: 22.30
Bilety :
Normalne I pula 35zł
Normalne II pula 45zł
VIP (Antresola) – 69 zł (dla osób powyżej 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl