Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 luty 2018

O.S.T.R. z premierowym koncertem w Starej Przepompowni!

Jeden z najlepszych i najpopularniejszych raperów w Polsce powraca z nową płytą zatytułowaną „W drodze po szczęście”. Premiera płyty zaplanowana jest na 23 lutego – i właśnie tego dnia pochodzący z Łodzi artysta zagra w Klubie Stara Przepompownia! Początek trasy, jedyna taka okazja by usłyszeć po raz pierwszy na żywo zupełnie nowe kawałki. Startujemy już w najbliższy piątek. Fanów dobrego polskiego rapu nie może zabraknąć razem z nami.

Adam Ostrowski czyli O.S.T.R. powraca z kolejnym studyjnym albumem. Już przed premierą właśnie tej płyty wiadomo, że pokryje się ona złotem! Cała limitowana edycja specjalna wyprzedała się kilka dni temu. Fani w całej Polsce nie mogą doczekać się tego, kiedy trasa „W drodze po szczęście” zawita do ich miasta. Wy macie wyjątkową okazję być częścią premierowego koncertu, podczas którego usłyszymy pierwszy raz w wersji live – a dla dużego grona w ogóle po raz pierwszy – nagrania z najnowszego albumu rapera.

Jeśli nie macie jeszcze biletów, to warto się spieszyć. Pula jest ograniczona, a taka okazja może się szybko nie powtórzyć. Poprzednie wizyty Ostrego w Starej Przepompowni pokazały, że to prawdziwa czołówka polskiej rapowej sceny. Tym razem nie powinno być inaczej! Nie zabraknie klasyków, nie zabraknie nowych numerów, nie zabraknie energii i dobrej zabawy.

Otwarcie klubu: 20.00
Start koncertu: 22.00
Bilety :
Normalne I pula 49zł – wyprzedane
Normalne II pula 59zł – w trakcie
VIP (Antresola) – 79 zł (dla osób powyżej 21 roku życia) – wyprzedane

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl