Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 czerwiec 2017

Odliczamy czas do wakacji, bawiąc się w najlepsze

Wkrótce wakacje, a my już teraz w wakacyjnych nastrojach. Za nami kolejne imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Przed nami – nie pierwszy w tym roku – długi weekend. Później przyjdzie czas na I Urodziny Klubu Stara Przepompownia. Trzeba przyznać, że dzieje się naprawdę sporo. I bardzo nam miło, że jesteście razem z nami. Gotowi na więcej?

W ubiegłym tygodniu bawiliśmy się w z DJem Czapą podczas piątkowego cyklu GOOD NIGHT. W sobotę nasz parkiet  po raz szósty rozgrzał Dylan, ze swoim energetycznym zestawem przenoszącym nas w lata 90 minionego stulecia. Dodatkowo nie zabrakło sportowym emocji, a wspólnie cieszyliśmy ze zwycięstwa biało-czerwonych piłkarzy Adama Nawałki. Na zakończenie tygodnia – przyjemna koncertowa propozycja od Marzeny Matyli & Ke Nako.

Cykliczne imprezy to zawsze spora porcja muzycznych perełek i dodatkowych atrakcji, które mają uczynić wizyty w naszym klubie czymś niezapomnianym. Tak było w piątek podczas GOOD NIGHT, kiedy bar zastawiły drinki, skonstruowane pod okiem naszych niezastąpionych barmanów. Tak było również w sobotę, gdy po raz kolejny swoje show napędzał niezawodny Dylan. Mogliście również – po raz kolejny – poczuć trochę sportowych emocji, oglądając mecz Polska vs Rumunia. Nie obyło się bez delikatnych problemów, ale najważniejsze, że wspólnie mogliśmy oglądać zwycięstwo naszych orłów. To oczywiście dopiero początek sportowych wrażeń w Klubie Stara Przepompownia. Wkrótce zaprosimy Was na kolejne wydarzenia! Muzyczna niedziela, także powróciła w nasze progi. Rockowo-soulowe brzmienia naszych gości, było czymś potrzebnym i miłym na koniec tygodnia.

……………………………………………………………

Teraz wracamy na moment do rzeczywistości by zaprosić Was na kolejne imprezy. Tym razem startujemy już w środę!

Środa to Avangarda: Przedostatni Walc. Impreza dla wszystkich miłośników techno i house. Dobrze znana z wielu eventów ekipa, zaprasza na kolejne mocne uderzenie! Zapowiada się konkretne party w Klubie Stara Przepompownia.

W piątek kolejna noc rezydentów. Tym razem DJ Czapa oraz Dr High zadbają o to, byście mogli poszaleć na parkiecie. Odpalamy o godzinie 21:00 i lecimy w imprezowych nastrojach przez całą noc, aż do utraty sił!

Z kolei w sobotę hip-hopowe wydarzenie sezonu. Trzecia odsłona festiwalu Rap Made Me Do It. Na scenie gwiazdy m.in. Afu-ra oraz Kękę, a przed klubem jam ekipy Sinior Family. Będzie się działo, a poziom my już nie możemy się doczekać. Kto będzie z nami?

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia