Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 czerwiec 2018

OK.NO + Chuck Norris – II Urodziny Starej Przepompowni

To już dwa lata! Dokładnie tyle czasu bawimy się, imprezujemy i tańczymy w Klubie Stara Przepompownia. Z tej okazji świętujemy w najlepszych gronie, dając Wam okazję do celebracji razem z nami tej rocznicy. Kiedy myśleliśmy o tym, kto powinien zagrać na urodzinach klubu, to w głowie jawiło się wiele pomysłów ale jedno było pewne – koncert z tej okazji musi dać kapela, która nie raz już rozkręcała na naszej scenie konkretne party!

Dlatego właśnie w najbliższy piątek, podczas drugiego dnia urodzin, ponownie będziecie mogli szaleć na parkiecie przy muzyce serwowanej Wam przez dobrze znany i niezwykle lubiany zespół OK.NO. Ich muzyczna energia i sceniczny temperament idealnie oddaje ducha Starej Przepompowni. Poprzednie występy tej grupy spowodowały podniesienie temperatury w klubie o kilka stopni, i stężenie uśmiechu na metr kwadratowy przekraczający normy. Myślimy, że tym razem nie trzeba bać się o powtórkę z ich występów.

Zespół od początku swojej działalności zyskał sobie przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć także w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz po koncercie urodzinowym zespołu i kilku innych występach w Klubie Stara Przepompownia – powracają by razem z nami bawić się podczas urodzin waszej ulubionej, imprezowej miejscówki w mieście!

Skoro urodziny to nie może to być zwyczajny koncert, a więc razem z nami będzie obecny również gość specjalny. Człowiek, który jako jedyny policzył do końca. Człowiek, którego słynny półobrót zna cały świat i okolice. Człowiek, który pilnował porządku jako Strażnik Teksasu. Panie i Panowie – w piątek odwiedzi nas sam Chuck Norris!

Będzie pilnował dobrej atmosfery i dobrej zabawy. Sprawdzi czy na pewno każdy jest w odpowiednim humorze i gotowości do świętowania II Urodzin Starej Przepompowni. Przy takiej obstawie imprezy możecie być pewni, że wszystko będzie grało na 200%. W końcu któż inny jak Chuck Norris może okiełznać tak doniosłe wydarzenie!

Ponadto na ogródku Klubu Stara Przepompownia – poza tym, że będziecie mogli znaleźć wytchnienie od tanecznych wrażeń – kolejny mundialowe emocje! Tym razem obejrzycie mecz Serbia kontra Szwajcaria, który rozpoczyna się o godzinie 20:00.

Zapraszamy już w piątek do wspólnej zabawy!!!

Bilety:

Przedsprzedaż – normalny 25 PLN / VIP 40 PLN

W dniu imprezy – normalny 35 PLN / VIP 45 PLN

Bilety on-line: https://www.bilety24.pl/koncert/koncert-ok-no-ostrow-wielkopolski-stara-przepompownia-41700?id=200943

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia