Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 listopad 2019

OK.NO powraca | Koncertowa jesień w Pompie

Czymże byłaby koncertowa jesień bez tej kapeli? Panie i Panowie, chłopcy i dziewczęta – do Klubu Stara Przepompownia powraca zespół OK.NO! Znani i lubiani oraz jak zwykle pełni energii muzycy znów wystąpią na naszej scenie. Muzyczne święto już w najbliższy piątek… zabierajcie pozytywne nastawienie i widzimy się już niedługo!

Ich muzyczna energia i sceniczny temperament idealnie oddaje ducha Starej Przepompowni. Poprzednie występy tej grupy spowodowały podniesienie temperatury w klubie o kilka stopni, i stężenie uśmiechu na metr kwadratowy przekraczający normy. Myślimy, że tym razem nie trzeba bać się o emocjonalną kalkę z ich występów, bowiem powtórzenie takiej dawki pozytywnych wrażeń jest niemalże gwarantowane.

Zespół od początku swojej działalności zyskał przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz grupa powraca i zagra znów na deskach Klubu Stara Przepompownia, a od kiedy tylko ogłosiliśmy informację o tym koncercie, zainteresowanie fanów zespołu nie ma końca. Co zresztą ma miejsce podczas każdej wizyty formacji OK.NO w naszym klubie. Tak więc wypada powiedzieć tylko jedno słowo – ZAPRASZAMY!

Drzwi naszego klubu otwieramy dla Was już o godzinie 20:00. Planowany start koncertu to godzina 21:30. Oczywiście energetyczna zabawa potrwa do późnych godzin nocnych!

Poza grupą OK.NO muzyczną noc okrasi swoimi setami nasz rezydent – DJ kRis.

Bilety możecie kupić ON-LINE

Piątek, 22. listopada 2019

Start: 20:00

Bilety:

W przedsprzedaży: normalny 30 zł / VIP 45 zł
W dniu koncertu : normalny 35 zł / VIP 50 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl