Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 marzec 2019

Okrągła rocznica Prywatki! Urodziny Benego!

Takiej imprezy przegapić nie wypada. Już w sobotę świętujemy okrągłą dwudziestkę naszych Prywatek w Klubie Stara Przepompownia. Do tego swoje urodziny świętował będzie znany i lubiany przez klubowiczów Beny. To oznacza tylko jedno – w sobotę nikt się nie obija, nikt nie zostaje w domu. Wszyscy robimy wielkie party na dwa jubileusze!!!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane.

Jak zwykle do Waszej pełnej dyspozycji jest nasz gitarowy bar zastawiony od góry do dołu całą gamą różnorodnych trunków. Tym razem dobrych trunków z pewnością trzeba skosztować, bo ilość toastów będzie całkiem zacna. Urodziny świętuje bowiem legendarny Beny, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom klubowego szaleństwa w naszym regionie. No i oczywiście nasza „dwudziestka” także zasługuje na oblanie swojej działalności 😉

Tak więc odliczamy już dni i godziny i widzimy się w sobotę. Startujemy o 21:00!

Sobota, 09. Marca 2019 Start: 21:00    
Bilety:
Standard 20 PLN / ostatnia pula 30 PLN
Uwaga! Bilety VIP są już wyprzedane a cała antresola zarezerwowana.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia