Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 marzec 2022

Ørganek – “Na razie stoję, na razie patrzę” w Klubie Stara Przepompownia

Przyszło nam na ten koncert trochę poczekać, ale długo wyczekiwane danie smakuje w końcu najlepiej. Do Klubu Stara Przepompownia powraca Ørganek! W ramach promocji swojej najnowszej płyty, artysta zaszczyci nas swoim – jak zawsze – wyjątkowym występem.

Klub Stara Przepompownia zaprasza na występ w ramach trasy koncertowej, promującej album Ørganka pt. „Na razie stoję, na razie patrzę”. Wyczekiwany przez fanów krążek to różnorodna stylistycznie podróż, poruszająca ważne tematy, będąca jednak cały czas osadzona w dobrze znanych korzeniach twórczości Ørganka.

Jak wiemy, dobrej muzyki najlepiej słucha się na żywo. Artysta zresztą znany jest ze swoich energetycznych i dopracowanych występów, które pozwalają jeszcze lepiej przeżywać utwory znane do tej pory z wersji płytowych.  Oczywiście, podczas najbliższego koncertu, obok nagrań z najnowszego albumu Ørganka, usłyszymy największe przeboje artysty z poprzednich płyt.

Tego kim jest Tomasz Organek, nie trzeba fanom dobrej muzyki tłumaczyć, ale po krótce warto wspomnieć o całym organizmie, który tworzą zespół pod nazwą Ørganek. Skład grupy, poza gitarzystką i wokalistą w osobie Tomasza Organka, współtworzą Adam Staszewski (gitara basowa), Robert Markiewicz (perkusja) oraz Tomasz Lewandowski (instrumenty klawiszowe).

Sam Tomasz Organek znany jest m.in. z formacji SOFA, której był członkiem przez wiele lat. W roku 2013, po dekadzie współtworzenia SOFY, powstał Ørganek. Do założyciela grupy dołączyli jego koledzy z poprzedniego zespołu, czyli Adam Staszewski oraz Robert Markiewicz, a skład uzupełnił Tomasz Lewandowski.

Do tej pory pod szyldem Ørganek wydano następujące albumy:

  • „Głupi” [2014]
  • „Czarna Madonna” [2016]
  • „Ocali nas miłość” [2021] / we współpracy z Muzeum Powstania Warszawskiego
  • „Na razie stoję, na razie patrzę” [2021]

Występy na czołowych festiwalach, uczestnictwo w projekcie Męskie Granie, nagrody branżowe i platynowe płyty. Ørganek to obecnie jeden z najjaśniejszych obiektów muzycznym w Polsce. Teraz na żywo zagra w Klubie Stara Przepompownia! Tego nie można przegapić.

Piątek 18 marca 2022
Otwarcie bram: 20:00
Start koncertu 21:00

Bilety dostępne TUTAJ
Bilety pula I – 69 zł
Bilety pula II – 79 zł
Bilety pula III – 89 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

www.staraprzepompownia.pl