Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 luty 2019

Organek w Klubie Stara Przepompownia

Stowarzyszenie „Z Inicjatywą” oraz Klub Stara Przepompownia zapraszają na wyjątkowy koncert. Już w najbliższy czwartek na scenie ostrowskiego klubu pojawi się jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej ostatnich sezonów. Panie i Panowie przed Wami – Organek! Zapowiada się muzyczna uczta.

Zespół Organek powstał z inicjatywy lidera, wokalisty, autora tekstów i muzyka – Tomasza Organka. Poza nim grupę tworzą również uznani muzycy: Adam Staszewski, Robert Markiewicz oraz Tomasz Lewandowski.

Muzykę Organka trudno jest wrzucić w gatunkowe szufladki. Znaleźć w niej możemy alternatywę, rockowe brzmienie czy soulowo-funkowe zacięcie. Do tej pory zespół wydał dwa albumy studyjne: „Głupi” w roku 2014 oraz „Czarna Madonna” w 2016. Za swoje dotychczasowe produkcje Organek zdobył szereg prestiżowych nagród branżowych m.in. Fryderyki. Warto też dodać, że debiutancki album grupy uzyskał w Polsce status Platynowej Płyty, z kolei ich druga płyta pokryła się Złotem.

Zespół – na czele ze swoim frontmanem – był również jedną z twarzy projektu Męskie Granie. Ponadto Organka można było usłyszeć na najważniejszych festiwalach w kraju w tym Open’er Festival czy Orange Warsaw Festival. W sumie kapela zagrała kilkaset koncertów w Polsce i za granicą.

Rok 2019 ma być szczególnym w historii zespołu. Grupa szykuje kolejną płytę, która ma ukazać się na rynku fonograficznym jesienią. Zanim jednak będziemy mogli usłyszeć nowe produkcje Organka – warto ten zespół zobaczyć na żywo, bowiem koncerty to prawdziwy żywioł, w którym muzycy czują się najlepiej.

Na ten właśnie koncert do Klubu Stara Przepompownia zaprasza Was serdecznie Stowarzyszenie „Z Inicjatywą”, które jest współorganizatorem wydarzenia.

Widzimy się już w czwartek, 28. lutego. Początek imprezy o godzinie 19:00. Planowany start koncertu: godzina 21:00. Po koncercie ok. 22:45 zapraszamy również na muzyczne after party w Klubie Stara Przepompownia.

Bilety: SOLD OUT!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl