Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 luty 2020

OSTATKI z Bacardi w klimacie House

Już w najbliższą sobotę zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na imprezę kończącą tegoroczny karnawał! Wspólnie z Bacardi odpalamy dla Was najlepsze brzmienie house w mieście. Dawno nie było u nas takiej imprezy ale uwierzcie, że naprawdę warto było czekać! Świetny skład DJski, saksofon na żywo, wiele atrakcji które szykujemy wspólnie z Bacardi. Będzie konkretnie – widzimy się w sobotę!

Klub Stara Przepompownia zawsze o Was zadba. Gramy czy słońce, czy deszcz. Czy to lato, czy też zima. Bez względu na wszystko staramy się zaskakiwać pomysłami i imprezami. Nie inaczej będzie i tym razem – w końcu karnawał trzeba zakończyć z przytupem! Na naszej scenie tym razem zagrają specjalnie dla Was:

  • Loui
  • Pequeño
  • McCarpney
  • Kacper Wysocki (sax)

Wszystkich artystów możecie już kojarzyć z minionych imprez w Klubie Stara Przepompownia. Dostaliśmy wiele głosów, że czekacie na reprezentantów ekipy Taste The Music i że macie ochotę na powtórkę świątecznych imprez w rytmie house… Dlatego ściągamy do nas Waszych ulubionych twórców i lecimy z konkretnym brzmieniem.

Imprezę pod hasłem „Bacardi ON House” nakręcają wspólnie: Klub Stara Przepompownia oraz marka Bacardi. Gitarowy bar będzie mocno zaopatrzony w trunki naszego partnera i barmani nie zawahają się użyć go do najlepszych drinków! Szykujemy całą gamę propozycji – już nie możemy się doczekać byście zobaczyli co dla Was mamy!

Pożegnanie karnawału rozpoczynamy w sobotę o godzinie 21:00 a zakończymy… dopiero gdy wszystkim zabraknie już sił!

Sobota, 22. lutego 2020
Start: 21:00

Bilety:

Standard – 25 PLN
VIP – 35/50 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia