Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 sierpień 2017

Ostatni piątek wakacji z Klubem Stara Przepompownia!

Czas odtrąbić ostatni kurs wakacyjnego pociągu. Pierwszy przystanek – piątkowa noc w Klubie Stara Przepompownia. Przygotowaliśmy dla Was podwójną propozycję, na spędzenie tego wieczoru i nocy razem z nami. Zaczniemy od sportowych wrażeń, a następnie przejdziemy do muzycznego dania głównego w konkretnym klimacie. Czekacie? Wpadacie?

Na początek – od godziny 20:00 – zapraszamy na Salę Kominkową w naszym klubie. Tam wspólnie będziemy mogli obejrzeć kolejny mecz piłkarskiej Reprezentacji Polski. Tym razem podopieczni Adama Nawałki rozegrają spotkanie z Danią. To kolejne starcie w ramach Eliminacji Mistrzostw Świata Rosja 2018. Mecz niezwykle ważny, emocji z pewnością nie zabraknie. Czy Robert Lewandowski i spółka zrobią kolejny krok, by awansować na przyszłoroczny turniej? Przekonajcie się sami! Początek meczu o godzinie 20:45. Miła atmosfera, zimne piwko i wspólne kibicowanie – zapowiada się ciekawie 😉

Zanim jeszcze opadną sportowe emocje – ruszymy na parkiet! Po raz drugi w Klubie Stara Przepompownia odpalimy cykl City Vibes > Rytm Miasta. Tym razem do zabawy zapraszają DJ BRH oraz nasz stały rezydent – DJ Czapa. Szykuje się miks wielkich hitów i specjalnie wyselekcjonowanych perełek. Czarne brzmienie, miejska muzyka, konkretny vibe. To nie może nie być hit! Jak zwykle proponujemy wizytę w gitarowym barze. Tam kolejne nowości, znane już trunki i dużo uśmiechu od naszych barmanów. Zdajemy sobie sprawę, że ten piątek będzie dla wielu ostatnim wakacyjnym wypadem. Dla innych będzie wyraźnym sygnałem, że czas wrócić do wytężonej pracy czy nauki. Z tego powodu proponujemy HAPPY HOURS – do godziny 22:30 studenci wbijają na imprezę za FRIKO!!!

Bilety :
Normalne – 15 PLN (18+)
VIP (Antresola) – 25 PLN (21+)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia