Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 kwiecień 2018

Ostatni weekend kwietnia w Starej Przepompowni!

Szykujecie się już na majówkę? Jeśli tak, to pewnie doskonale wiecie jak ładnie układa się ona w tegorocznym kalendarzu. Z tej okazji szykujemy dla Was naprawdę sporo dobrego w Klubie Stara Przepompownia, a pierwszym – prawie majówkowym – elementem naszych propozycji będą dwie taneczne propozycje w piątek i sobotę. Powracają lubiane przez Was cykle, a więc nie pozostaje nic innego jak rezerwować czas na najbliższe dni, by móc odwiedzić nas wspólnie ze znajomymi.

PIĄTEK – 27. Kwietnia – Dance Party

Muzyczna mieszanka tanecznych hitów w przyjemnym klimacie, to nasza propozycja na rozpoczęcie imprezowego maratonu. Za muzycznymi sterami tym razem staje nasz rezydent – Pan Muszka. Jak zawsze zapraszamy wszystkich już od godziny 21. Zapraszają Was nasi barmani do spróbowania smakołyków z gitarowego baru, zaprasza Was Pan Muszka do wspólnej zabawy i zaprasza cały zespół Klubu Stara Przepompownia abyście mogli wytańczyć trudy całego tygodnia i dobrze nastroić się przed majowym długim weekendem. Dance Party jest propozycją podczas której każdy może znaleźć coś dla siebie. Będą kawałki dobrze Wam znane, jak i wyjątkowe perełki przygotowane specjalnie na tą okazję. Jeśli szukacie dobrej możliwości na początek weekendu – to właśnie tym będzie nasza piątkowa propozycja imprezowa!

Bilety: 10 PLN

SOBOTA – 28. Kwietnia – 90s Party by Dylan

Nasz główny imprezowy punkt tego tygodnia, to oczywiście sobota! Powracamy z klimatem boysbandów, klipów na MTV, balonowych gum z tatuażami i wieloma innymi pięknymi wspomnieniami rodem z lat ’90. Już po raz trzynasty odpalamy 90s Party wspólnie z gospodarzem cyklu – DJem Dylanem. Ta trzynastka – na przekór wszelakich przesądów – będzie wyjątkowo szczęśliwa, bo otwiera dla wielu baaaardzo długi majowy weekend. My proponujemy go rozpocząć właśnie od wspominkowego party w Klubie Stara Przepompownia. Jak zwykle nie zabraknie wyjątkowych niespodzianek i jedynego w swoim rodzaju klimatu. Wsiadajcie zatem razem z nami do wehikułu czasu i wspólnie odbędziemy podróż do przeszłości, która była tak barwna i kolorowa. Jesteście gotowi na 90s Party by Dylan vol. 13? Odpalamy oczywiście punktualnie o 21.

Bilety: 15ZŁ | VIP 25ZŁ
………………………………………………………………..
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia