Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 październik 2017

Ostatnia prosta El. MŚ Rosja 2018! Kibicuj Biało-Czerwonym z Pompą!

Przed nami dwa ostatnie mecze polskiej reprezentacji w Eliminacjach do Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które już w przyszłym roku odbędą się w Rosji. Zarówno czwartkowy mecz przeciwko Armenii, jak i niedzielną konfrontację z Czarnogórą będziecie mogli obejrzeć na naszej strefie kibica. Ta, po raz kolejny będzie umiejscowiona na Sali Kominkowej. Zapraszają Was – Klub Stara Przepompownia oraz Atmosphera Cafe & Restaurant.

!!!CZWARTEK GODZINA 18:00!!!

ARMENIA VS POLSKA

Pierwszy mecz czeka zawodników Adama Nawałki już w czwartek. Być może już tego dnia będziemy świętować awans na przyszłoroczny mundial. Rywalem naszej kadry będzie Armenia. Na własnym boisku było ciężko, a losy końcowego wyniku rozstrzygnęły się w ostatnich sekundach. Teraz emocji z pewnością nie będzie mniej, a gdzie lepiej przeżywać wielkie sportowe emocje jeśli nie ze znajomymi, przy piwku, patrząc na piłkarzy na dużym ekranie? Zapraszamy już w czwartek!

!!!NIEDZIELA GODZINA 18:00!!!

POLSKA VS CZARNOGÓRA

To już ostatni akt eliminacji. Jeśli awansu nie wywalczymy w czwartek, to niedziela będzie dniem decydującym o wszystkim. Stadion Narodowy w Warszawie, miliony ludzi przed telewizorami – tego meczu nie można przegapić! Spotkanie będzie bardzo trudne, a reprezentacja Polski potrzebuje wsparcia kibiców. Warto więc, na koniec tygodnia – ubrać koszulki i szaliki, mocno zacisnąć kciuki i odwiedzić Starą Przepompownię gdzie wspólnie będziemy świętować (a jakże by inaczej!!!) awans na Mistrzostwa Świata w Rosji 😉

Zapraszamy na wielkie piłkarskie emocje. Pamiętajcie także, że możecie wspólnie z nami – przez cały sezon – oglądać rozgrywki europejskich pucharów. Liga Mistrzów i Liga Europy – czyli klubowy futbol w najlepszym wydaniu – najlepiej smakuje wspólnie z Atmosphera Cafe & Restaurant oraz Klub Stara Przepompownia!.

Zapraszamy wszystkich kibiców 🙂

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia