Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 listopad 2018

Otwieramy OK.NO na dobry start weekendu!

No bo jak tu lepiej go zacząć, jeśli nie podczas energetycznego koncertu na żywo w Klubie Stara Przepompownia? Kolejny raz, tym razem po półrocznej przerwie, na naszą scenę wracają muzycy z tej dobrze Wam już znanej formacji. OK.NO przejmuje muzyczne stery w najbliższy piątek i zaprasza Was na koncertowe zakończenie listopada. Drzwi otwieramy już o godzinie 20:00! 

Ich muzyczna energia i sceniczny temperament idealnie oddaje ducha Starej Przepompowni. Poprzednie występy tej grupy spowodowały podniesienie temperatury w klubie o kilka stopni, i stężenie uśmiechu na metr kwadratowy przekraczający normy. Myślimy, że tym razem nie trzeba bać się o emocjonalną kalkę z ich występów, bowiem powtórzenie takiej dawki pozytywnych wrażeń jest niemalże gwarantowane.

Zespół od początku swojej działalności zyskał przychylność ostrowskiej publiczności. OK.NO można było jednak usłyszeć w wielu innych miejscach – gdzie również porywali do zabawy zgromadzoną publiczność. Teraz grupa powraca i zagra znów na deskach Klubu Stara Przepompownia, a od kiedy tylko ogłosiliśmy informację o tym koncercie, zainteresowanie fanów zespołu nie ma końca. Co zresztą ma miejsce podczas każdej wizyty formacji OK.NO w naszym klubie. Tak więc wypada powiedzieć tylko jedno słowo – ZAPRASZAMY!

Wielu z Was zapewne ten piątek poświęci na świętowanie tegorocznych Andrzejek. Dla miłośników wróżb z wosku mamy lepszą propozycję… nasz suto zastawiony gitarowy bar pozwoli Wam odprężyć się po całym tygodniu, a nasi barmani już szykują smaczne propozycje dla wszystkich imprezowiczów.

Pamiętajcie, że poza koncertem szykujemy dla Was wiele niesamowitych atrakcji i z pewnością nie będziecie się nudzić. Przypominamy również – po raz kolejny – koncerty grupy OK.NO zawsze wypełniają klub więc już teraz warto pomyśleć o biletach, które możecie w dowolnej chwili kupić on-line:

>>>KLIK<<<

Bilety w przedsprzedaży: normalny 30 zł / VIP 45 zł
Bilety w dniu koncertu : normalny 35 zł / VIP 50 zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl