Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 wrzesień 2017

Paluch – Ostatni Krzyk Osiedla #ustarej!

W sobotę rapowe święto w Klubie Stara Przepompownia. Po kilku świetnych eventach, czas na powrót z kolejną koncertową propozycję w hip-hopowym stylu. Wspólnie z ekipą Rap Made Me Do It zapraszamy na koncert poznańskiego rapera – Palucha. Artysta w Ostrowie Wielkopolskim promował będzie swój najnowszy album pt. „Ostatni Krzyk Osiedla”. Nie zabraknie również największych hitów z poprzednich jego płyt. Mocne uderzenie już w sobotę!!!

Paluch, zadebiutował w 2004 roku solowym nielegalem pt. Życie jest piękne. Po dołączeniu do poznańskiej grupy Aifam, wydał z nią w 2005 r. płytę Nasza rewolucja. Następnie w 2007 r. Paluch wydał dobrze przyjęty drugi, wyprodukowany przez Julasa nielegal pt. Biuro ochrony rapu. W 2009 r. ukazała się pierwsza legalna płyta solowa Palucha – Pewniak. Na początku 2009 roku do sprzedaży trafiła kompilacja różnych wykonawców Jestem stąd. Na płycie znalazł się okolicznościowy utwór „To miasto…” w wykonaniu Palucha, a także m.in. Pelsona i składu WSRH. Raper wystąpił ponadto m.in. na drugim solowym albumie Peji – Na serio oraz drugim legalu Macca Squad – Prawdziwa historia. W maju 2010 roku ukazał się drugi album Aifam z Paluchem w składzie, zatytułowany Ponad tym. W międzyczasie raper założył własną wytwórnię muzyczną – B.O.R. Records. Pierwszą produkcją wytwórni należącej do rapera był jego solowy album Bezgranicznie oddany, który ukazał się 10 października, także 2010 roku. Gościnnie w nagraniach wzięli udział m.in. Bob One, Pih i Bosski Roman. Z kolei produkcji nagrań podjęli się m.in. Donatan, Brahu i Sqra.

1 października 2011 roku odbyła się premiera czwartej legalnej płyty Palucha pt. Syntetyczna mafia. Nagrania zostały zrealizowane m.in. z gościnnym udziałem takich wykonawców jak: Lukasyno, Kali i Junior Stress. Album promowany był kilkoma teledyskami oraz trasą koncertową. Nagrania przysporzyły raperowi pierwszego sukcesu komercyjnego. Album Syntetyczna mafia dotarł do 18. miejsca zestawienia OLiS. Premiera piątej płyty poznańskiego artysty zatytułowanej Niebo odbyła się 6 października 2012 roku. Wydawnictwo powstało we współpracy z takimi producentami jak: Matheo, Julas, Donatan, O.S.T.R., SoDrumatic i Mikser. Płyta uplasowała się na 8. miejscu zestawienia OLiS. W czerwcu 2013 roku ukazała się wspólna płyta Palucha nagrana wraz z Kalim pt. Milion dróg do śmierci. Nagrania ukazały się w kooperacji Ganja Mafia Label i B.O.R. Records. Materiał promowany teledyskami do utworów „Milion dróg do śmierci”, „Syntetyczna Ganja Mafia” i „Hip-hop 4 ever” dotarł do 3. miejsca polskiej listy przebojów. 20 grudnia 2013 roku ukazał się kolejny solowy album Palucha pt. Lepszego życia diler. Kolejną produkcją w dyskografii artysty jest kooperacja z producentem Chrisem Carsonem. Album „Made In Heaven” ukazał się 6 października 2014 roku.

W roku 2016 Paluch wypuścił dwie płyty. 4 marca ukazał się album „10/29”. Z kolei 25 listopada – najnowsza płyta rapera pt. „Ostatni Krzyk Osiedla”. Sobotni koncert w Klubie Stara Przepompownia, będzie okazją do usłyszenia materiału z najnowszego krążka Palucha, jak i jego innych hitów.

Wpadajcie bo już w sobotę odwiedza nas SZAMAN! SZAMAN!

Zaprasza Klub Stara Przepompownia oraz ekipa Rap Made Me Do It.

START 20:00!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia