Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 kwiecień 2018

Panie i Panowie… Stand-Up Comedy już w niedzielę!

Kolejny raz zapraszamy na komediowy wieczór w Klubie Stara Przepompownia. Na zakończenie tygodnia, przed kolejnymi trudami codzienności. Dla dawki mocnych żartów, by nie siedzieć bezczynnie w domu. Każdy powód jest dobry żeby odwiedzić w niedzielę nasze skromne progi. Zawadiacko żartem rzucą wprost ze sceny: Paweł Chałupka oraz Tomasz Borkowski. Wielkie brawa.

Dla stałych bywalców naszych komediowych niedziel mamy dobrą wiadomość – powracamy ze Stand-Upem. Już w najbliższą niedzielę będziecie mogli po raz kolejny bawić się razem z nami. Tym razem do Klubu Stara Przepompownia wpadnie duet Paweł Chałupka i Tomasz Borkowski. Ten pierwszy, to miłośnik obnażania w żartach ludzkich dziwactw i uwypuklania niedorzecznej strony naszej codzienności. Pawła Chałupkę możecie kojarzyć m.in. z telewizyjnych występów np. w programie Kuby Wojewódzkiego. Na scenie obecny jest od 2011 roku. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji usłyszeć go na żywo – warto to nadrobić.

Drugim gościem niedzielnego spotkania komediowego będzie Tomasz Borkowski. Znany jako Boras. Jak sam o sobie pisze „Urodzony komik, pogrzebany romantyk. Nie kłamie. Nie kradnie. Zabija.” Jednak jeśli już naprawdę zabija – to tylko śmiechem. Potrafi rzucić celną linijką, a także zbudować napięcie wokół dłuższej historii. Choć nie należy już do juniorów, to nadal tkwi w nim młodzieńczy entuzjazm. W 2016 roku wygrał Stan-Up Festiwal. Z pewnością nie pozwoli Wam się nudzić.

Na występ zapraszają Was Klub Stara Przepompownia oraz Agencja Hype-Art. Zapraszajcie znajomych i widzimy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 19:00.

Program przeznaczony jest dla widzów powyżej 16 roku życia.

Wejściówki online możecie kupić TUTAJ

Bilety: 20/30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia