Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 maj 2017

Party All The Time! Klub Stara Przepompownia nigdy nie śpi!

W Klubie Stara Przepompownia zawsze coś się dzieje. Za nami kolejny weekend – tym razem pełen cyklicznych imprez. Przed nami kolejne imprezy – znane Wam już bardzo dobrze i zupełnie nowe. Poza tym cały czas naradzamy się, myślimy i kombinujemy czym jeszcze możemy Was zaskoczyć. I z tej burzy mózgów już narodziło się kilka zacnych idei, o których wkrótce się dowiecie! Póki co pora na wspomnień czar i wprowadzenie w najbliższe imprezowe wieczory. Gotowi?

Miniony piątek, a także sobota były kolejnymi odsłonami naszych stałych, imprezowych propozycji. W piątek bawiliśmy się jak gwiazdy rocka, podczas kolejnej edycji Party Like A Rockstar. Duet – DJ Czapa oraz Yohi jak zwykle wykręcili kilka konkretnych, muzycznych propozycji by wprowadzić Was w imprezowy nastrój. Była to szósta odsłona cyklu – ale śmiało można powiedzieć, że cykl Party Like A Rockstar to strzał w dziesiątkę! Taka dawka energii na rozpoczęcie weekendu? Kto był, tego nie będzie trzeba zapraszać na kolejną odsłonę tej szalonej balangi!

Sobotnia noc upłynęła nam w latynoskich, gorących rytmach. Czwarta odsłona cyklu Latino Fever, czyli naszej imprezowej perełki dla tych, którzy kochają muzykę i taniec. Jak zawsze nie zabrakło pozytywnych wibracji, a Klub Stara Przepompownia chyba na dobre przegonił zimę! To wszystko Wasza zasługa. W końcu nawet pogoda nie mogła przejść obojętnie wobec tak gorrrącej atmosfery na parkiecie i przy barze! Jednak gdyby aura miała nadal płatać figle – jesteśmy gotowi po raz kolejny odpalić latynoskie rytmy i zaprosić Was do wspólnego przeganiania brzydkiej pogody! Liczymy na Was podczas kolejnych imprez!

…………………………………………………………………………………………………………

W tym tygodniu również tempa nie zwalniamy!

Zaczynamy w środę o 19! Tym razem to właśnie w ten dzień odbędzie się Salsowy Praktis. Macie ochotę potańczyć? Spróbować swoich sił i poznać kroki? Nie macie z kim trenować? Wpadajcie i bawcie się razem z nami!

W czwartek otwarcie kolejnej wystawy w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem na ścianach Klubu Stara Przepompownia zobaczycie fotografie Andrzeja Staszoka. Wystawa fotograficzna „Rock’n’Foto” od czwartku tylko u nas!

Piątkowa noc to propozycja dla fanów Hip-Hopu. Po raz kolejny odwiedzi nas legendarny DJ Decks. Nie zabraknie klasyków z lat 90! Imprezę nakręcą również DJe z ekipy RapMadeMeDoIt! To będzie dobre, hip-hopowe rozpoczęcie weekendu!

Z kolei w sobotę wracamy z kolejnym cyklem imprezowym w Klubie Stara Przepompownia. Po raz czwarty odpalamy Prywatkę! Bierzcie znajomych, chłopaka, dziewczynę, mamę i tatę. Szalony mix muzyczny i zabawa do białego rana! Takie domówki tylko w naszym klubie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia