Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 luty 2017

Party all the time w Klubie Stara Przepompownia!

Miniony, imprezowy tydzień rozpoczęliśmy w czwartek i zakończyliśmy w niedzielę. W poniedziałek niełatwo było wstać i wrócić do szarej rzeczywistości. Ratunek na to jest tylko jeden – w tym tygodniu również bawimy się od czwartku do niedzieli! Będziecie razem z nami?

Na początek wrócimy wspomnieniami do tego co już było… Ojjj działo się naprawdę sporo! W czwartek odwiedził nas rapowy duet VNM & DJ Hubson. Chłopaki pokazali jak rozkręcać imprezy w nowoczesnych hip-hopowym stylu. Kto nie był niech żałuje. Jest jednak coś na otarcie łez – już 25 lutego kolejna wielka rapowa bomba w Klubie Stara Przepompownia! Tym razem wraca do nas O.S.T.R. – bilety są już w sprzedaży 😉

W piątek klubowe klimaty zaserwował nam DJ Bartes, a także wspierający go DreamChach i Dr High. Jak zwykle publika nie zawiodła i parkiet rozgrzany był przez większość wieczoru. Co to może oznaczać? Że podobnie będzie w najbliższą sobotę, kiedy ruszamy z nowym klubowym cyklem! Przed Wami – GOOD NIGHT. Zapraszamy na kolejną dawkę szaleństwa na parkiecie. Start w sobotę o 20:00.

W miniony weekend nie zabrakło też propozycji dla wszystkich zakochanych. Jedyna w swoim rodzaju, walentynkowa edycja Prywatki w Klubie Stara Przepompownia odbyła się w sobotę. W najbliższy weekend co prawda nie będzie tanecznej imprezy pod szyldem serduszek i kupidynów… ale szykujemy inną, bardzo klimatyczną propozycję, która również może być miłym, późnym prezentem na walentynki. W niedzielę Swinging With Sinatra. Czyli wiele ponadczasowych hitów króla swingu na żywo! Zapraszają Klub Stara Przepompownia, a także wokalista – Jarek Wist. Wieczór pełen klimatycznej muzyki rozpoczynamy w niedzielę o 18:00. Zapraszamy serdecznie.

Ten tydzień rozpoczynamy jednak już w czwartek! I to od piwnego wieczoru. Będziecie mogli spróbować naszego piwnego specjału czyli Pilsner Urquell podawanego na trzy wyjątkowe sposoby. Będą piwne historie, krótka lekcja na temat serwowania i ważenia no i oczywiście piwna degustacja! Po wszystkim miłe afterparty i inne niespodzianki. Zapraszamy w czwartek od godziny 20:00.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia