Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 styczeń 2017

Party Like a Rockstar po raz piąty!

Przed nami kolejna impreza z cyklu Party Like a Rockstar. Ta seria wpisała się już na stałe do klubowego kalendarza w Starej Przepompowni. Jak zwykle za deckami niezawodny DJ Czapa, a wraz z nim swoje perkusyjne umiejętności zaprezentuje Yohi. Mieszanka stylów i lawiny pomysłów – przed Wami pięć powodów by wpaść do nas na piątą edycję tej szalonej imprezy!

1. Atmosfera

Jak zwykle impreza Party Like a Rockstar ściągnie do Klubu Stara Przepompownia wszystkich wielbicieli czarnych rytmów, znajomych i przyjaciół ekipy RapMadeMeDoIt oraz stałych bywalców okołorapowych wydarzeń. To zawsze gwarantuje, że zarówno na parkiecie jak i poza nim będziecie mogli pogadać przy drinku czy zrelaksować się przy kominku w naszej Sali Kominkowej.

2. Nagroda za ciężki tydzień

Od poniedziałku do piątku tydzień dawał Ci w kość? Masz już dość mroźnej zimy i chcesz zafundować sobie chwilę odprężenia? Ta impreza to nagroda dla wszystkich, którzy poświęcają się pracy, nauce i własnym pasjom! Sobota jest idealnym dniem na spotkanie ze znajomymi i wytańczenie trudów całego mijającego tygodnia. Dlatego właśnie zapraszamy Was na szalone Party Like a Rockstar 😉

3. Muzyka

DJ Czapa zarywa noce, wypija hektolitry kawy i przekopuje stosy płyt by znaleźć perełki, którymi zawsze chętnie podzieli się z tymi, którzy wpadają na jego imprezy. Jak zwykle czeka Was muzyczna podróż od rapu, przez r’n’b po popowe i rockowe przeboje. Dodatkowym smaczkiem będą instrumenty perkusyjne na których brawurowo szalał będzie Yohi. Lubisz porządne tłuczenie po garach? Tego na pewno nie zabraknie!

4. Gitarowy bar

O tym miejscu w Klubie Stara Przepompownia krążą już legendy. Znajdziecie tam najróżniejsze trunki i zawsze gotową do akcji obsługę. Whisky, wino, piwo, zimne drinki, a może coś bezalkoholowego? Wszystko to zaserwują Wam nasi barmani i barmanki. Dobrze wiemy o tym, że bar to jedno z najważniejszych miejsc w klubie i dlatego przykładamy wielką wagę by zawsze móc zaskoczyć Was czymś specjalnym.

5. Lubimy jak jesteście z nami

Dajemy Wam powody byście nas odwiedzili, bo to właśnie dla Was tworzymy imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Nic nie rekompensuje nieprzespanych nocy i burzy mózgów na organizacją eventów jak zadowoleni goście, pełen parkiet i wspólna zabawa. DAJEMY WAM HAŁAS I WY DAJCIE NAM HAŁAS!!! Widzimy się w sobotę!

Sobota, 21 Stycznia 2017
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ
Wejście na imprezę od 18 roku życia
Antresola VIP od 21 roku życia (ilość biletów ograniczona)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia