Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 wrzesień 2016

Party Like a Rockstar vol. 2 – Czapa vs Kuart

Głód rywalizacji nawiedzi w najbliższy piątek Klub Stara Przepompownia. Starcie godnych siebie rywali powinno ucieszyć wszystkich spragnionych dobrej zabawy. Naprzeciwko siebie staną – w jednym narożniku znany w Ostrowie Wielkopolskim wielbiciel czarnych rytmów DJ Czapa. Z kolei w drugim narożniku jego rywal, wielbiciel winylowych płyt i konkretnego brzmienia DJ Kuart. Batalia o to, kto potrafi lepiej porwać na parkiet tłum gości wystartuje w piątek o 20:00. Cytując popularnego konferansjera bokserskich pojedynków, Michaela Buffera… Let’s get ready to rumble!

Pierwszy z zawodników dobrze jest znany lokalnej publiczności. DJ Czapa na scenie rapowej obecny od kilku dobrych lat. Współtwórca ekipy Skapa Skład, a także motor napędowy organizacji Rap Made Me Do It. Zagrał dziesiątki imprez, stworzył kilka ciekawych projektów i cały czas ma głowę pełną pomysłów. Niepokonany za gramofonami, swoich walk nie kończy przed czasem – zawsze gra do ostatniego zawodnika na parkiecie. Możecie go wspierać już w piątek swoją dobrą zabawą na parkiecie w Starej Przepompowni.

Jego rywal jednak tanio skóry nie sprzeda. DJ Kuart muzyczne batalie toczył już w niejednym klubie i niejednym mieście. Jego możliwości możecie podziwiać zarówno w utworach na których udzielał się gościnnie jak i podczas występów na żywo. Nieważne czy to muzyczna oprawa imprezy freestylowej, koszykarskich zmagań, koncert czy cuty do kawałka. DJ Kuart zawsze i wszędzie staje na wysokości zadania i w każdym momencie potrafi wejść do gry i pokazać swoje umiejętności. Jeśli jesteście ich ciekawi – nie możecie tego przegapić. Panie i Panowie, oto właśnie drugi zawodnik piątkowego pojedynku na najlepsze rozkręcanie parkietu w ramach Party Like a Rockstar vol. 2.

O tym kto okaże się lepszy zdecyduje profesjonalny zestaw sędziów w postaci gości Starej Przepompowni. Oczywiście liczymy, że każdy z Was znajdzie się w tym gronie. Szykuje się długa noc pełna najlepszych czarnych brzmień, gorących ruchów na parkiecie i zimnych drinków przy barze. Czeka na Was kilka niespodzianek i jak zawsze dobra atmosfera. Zaczynamy o 20:00, a zakończymy kiedy ostatniej osobie zabraknie już sił. Zapraszamy!

Ważna i miła informacja dla wszystkich Pań – do godziny 22:30 płeć piękna wchodzi za darmo!

Piątek 30 Września 2016
Start: 20:00
Bilety: 10ZŁ | VIP 15ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
Wejście na imprezę od 18 roku życia
Antresola VIP od 21 roku życia (ilość biletów ograniczona)

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia