Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 luty 2018

Party Mix & Giełda Płytowa – Imprezowe Inspiracje Part II

W tym tygodniu szykujemy dla Was maraton w imprezowym nastroju. Zaczynamy środowymi walentynkami, potem robimy totalną zmianę klimatu w czwartek i atakujemy z mocnym rapowym brzmieniem. W weekend wejdziemy z housowym sznytem cyklu Swee na piątek, potem jeszcze kulminacyjny punkt w postaci City Vibes > Rytm Miasta w sobotę, a to wszystko zakończymy płytową giełdą w niedzielę. Sprawdźcie drugą część naszych propozycji!

Dziś przybliżymy Wam co się będzie działo w sobotę i niedzielę w Klubie Stara Przepompownia.

SOBOTA – 17. LUTEGO – CITY VIBES > RYTM MIASTA VOL. 6

Kolejna odsłona naszej cyklicznej propozycji. Szalony party mix, najlepsze czarne rytmy, urban music – to wszystko znajdziecie w najbliższą sobotę w Klubie Stara Przepompownia. Na imprezę zapraszają Was niezawodni DJe. Rezydent naszego klubu DJ Czapa oraz – po raz kolejny gościnnie podczas City Vibes – DJ Kuart. Z pewnością nie zabraknie mocnego, imprezowego uderzenia w sobotę! Nie możecie się już doczekać? Jak zwykle parkiet rozgrzewamy do czerwoności, a dobrej zabawy nigdy dość.

Start: 21.00

Bilety:

15 PLN – Normalny

25 PLN – VIP

……………………………………………………………………….

NIEDZIELA – 18. LUTEGO – GIEŁDA PŁYTOWA

Na zakończenie tygodnia przygotowaliśmy premierowo coś nowego. Dla wszystkich pasjonatów, miłośników i kolekcjonerów – giełda płytowa! We współpracy z Papa Vinyl zapraszamy Was właśnie na to wydarzenie. Będziecie mogli powiększyć swoją płytową kolekcję o wyjątkowe tytuły. Szukacie czegoś konkretnego? Może chcecie poznać nowe inspiracje? Zbieracie winyle, kasety lub płyty CD? Dla każdego znajdzie się coś dobrego, a to wszystko przy dobrym drinku i w wyjątkowej atmosferze Klubu Stara Przepompownia.

Start: 18.00

Wstęp: FREE

……………………………………………………………………….

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia