Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 wrzesień 2020

PARTYdziernik czas zacząć!

Imprezowy październik w Klubie Stara Przepompownia rozpocznie się naprawdę okazale. Na początek koncert, potem wystawa i muzyczna uczta dla wielbicieli ambitnego klubowego grania. No i wreszcie punktem kulminacyjnym weekendu będzie latynoskie brzmienie, które zawsze oznacza konkretną zabawę! Będzie się działo!

CZWARTEK, 1. PAŹDZIERNIKA – MERY SPOLSKY

Miesiąc rozpoczniemy od odrobienia zaległości. Jak pewnie wiecie kilka koncertów musieliśmy przełożyć, ale robimy wszystko by Wasi ulubieni artyści dotarli jednak do Klubu Stara Przepompownia. W czwartek odwiedzi nas zatem Mery Spolsky, która ostatnio narobiła sporo hałasu na muzycznej scenie.

Mery to artystka, która gwarantuje żywiołowe show na scenie – warto więc wybrać się na czwartkowy koncert w Klubie Stara Przepompownia. Jeśli na coś czekamy dłużej to lepiej smakuje… i tak będzie z tym koncertem! Gościnnie na trasie pojawi się RAT KRU.

PIĄTEK, 2. PAŹDZIERNIKA – WYSTAWA MONIKI TERAJEWICZ / NIGHT WITH OSTERDAM

Wyjątkowo nasz wernisaż proponujemy Wam w piątek. Jednak warto czekać, bo tym razem będziecie mogli podziwiać niesamowite fotografie autorstwa Moniki Terajewicz. Wystawa pt. „Sensualnie” to podróż przez świat emocji i doznań.

Wieczorem odpalamy kolejną imprezę. Powraca do nas długo nieobecna ekipa Osterdam Records. W Składzie Loverdozed & Ysiu zaserwują deep house, house, nu disco i techno. Z okazji jesiennej wizyty Osterdamu mamy dla Was propozycję specjalną – wszyscy, którzy zapiszą się na nasze wydarzenie na Facebook’u wejdą do 23:00 zupełnie za FREE!!!

  • Start: Wernisaż – 19:00 / Party – 21:00
  • Bilety: Wernisaż – Free / Party – 15 PLN, do 23:00 lista FB Free

SOBOTA, 3. PAŹDZIERNIKA – FIESTA LATINA VOL. 7

Muzyczna mieszanka hitów, koktajl latynoskich rytmów. Dobrze wiecie co to oznacza – powraca do nas Fiesta Latina! Wyjątkowe wydarzenie kierowane do fanów tańca, gorących rytmów i dobrej zabawy. Za oknami nieśmiało już wkrada się jesienna aura i szarość. My jednak łatwo nie odpuścimy! W sobotę wybieramy się na gorące południe.

Będzie coś dla fanów salsy czy bachaty. Będzie prawdziwa uczta dźwięków, no i oczywiście uczta za gitarowym barem! Nasi barmani szykują dla Was – jak zawsze – same znakomitości. Jesteście gotowi na latynoską noc? Gospodarzem niezawodny DJ kRis.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 30 PLN

Pamiętajcie o stosowaniu się do zasad rygoru sanitarnego. Bawmy się dobrze i bezpiecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia