Wszystko

Prosto z Przepompowni
02 październik 2018

Październikowa edycja Projektu DISCO

Piątki w Klubie Stara Przepompownia to zawsze spora porcja dobrej muzyki. Tym razem wracamy z propozycją dla wielbicieli tanecznych wrażeń. Po raz ósmy już zapraszamy na cykliczne wydarzenie pod hasłem Projekt DISCO, które znane jest z najbardziej roztańczonych i pozytywnych hitów. Imprezę rozpoczynamy już od 21:00 i przez całą noc szykujemy dla Was sporo wrażeń. Zapraszamy serdecznie.

Seria pod szyldem PROJEKT DISCO, to klubowe dziecko naszego rezydenta i promotora imprez DJa kRisa. Możecie znać go m.in. z imprez Latino Fever czy Prywatka. Teraz kRis odpala dla Was kolejną muzyczną propozycję. Podczas imprez PROJEKTU DISCO zabierzemy wszystkich w wyjątkową muzyczną podróż. Kto był na minionych odsłonach, tego zachęcać nie trzeba – dla reszty kilka słów, co takiego znajdziecie podczas piątkowej imprezy…

Możecie spodziewać się klimatów disco z całego świata. Euro disco, disco-dance, eurodance, disco polo i wiele więcej! Mamy zamiar porwać Was do tańca, i pozwolić na odrobinę szaleństwa. Usłyszycie znanych i lubianych artystów, którzy stworzyli najbardziej nośne do zabawy hity na przestrzeni ostatnich dekad. Czy można wyobrazić sobie lepszą imprezę do odprężenia się podczas pląsów, niż właśnie w takich rytmach? Gdy emocje będą sięgać zenitu z pewnością nie będziecie chcieli schodzić z parkietu. Jeśli ktoś poszuka jednak chwili wytchnienia to na wysokości zadania jak zwykle stanie nasz gitarowy bar oraz letni ogródek Klubu Stara Przepompownia.

Moc atrakcji gwarantowana, a ruszamy już niedługo więc zapraszajcie znajomych na wspólne szaleństwo!!!

Piątek, 5 Października 2018
Start: 21:00

Bilety:
Normalne – 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia