Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 styczeń 2018

Piątek czy sobota – na party ochota! Weekend #ustarej

Przed nami trzeci styczniowy weekend, a za oknami w końcu widać zimową aurę. Dla miłośników zimowych sportów to pogoda wymarzona z kolei klubowiczów rozgrzejemy podczas imprez w Klubie Stara Przepompownia. W tym tygodniu znów mamy dla Was podwójne zaproszenie na taneczne balangi. Zaczynamy od Dance Party z naszymi rezydentami, by w sobotnią noc uderzyć w housowe klimaty z silną reprezentacją ekipy Taste The Music. Jesteście gotowi na party?

PIĄTEK – Dance Party vol. 3

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie. Wszystko podane i przystrojone przez nasz rezydencki duet – za konsolą DJ kRis oraz Pan Muszka. W imieniu gospodarzy zapraszamy serdecznie!

Start: 21.00

Bilety: 10 PLN – Normalny, 20 PLN – VIP

……………………………………………………………………………………………………….

SOBOTA – Taste The Music Label Night

Znacie ich już bardzo dobrze. W większym bądź mniejszych składzie artyści związani z Taste The Music gościli już w naszym klubie. Teraz przejmują pełną kontrolę nad sobotnią imprezą w Klubie Stara Przepompownia. Z pewnością będzie sporo klubowego grania w klimatach house, dobrego wokalu i ciepłego brzmienia. Tate The Music zaprezentuje się w składzie: Jacob A, Tommy Gustav aka Groove Cocktail, Loui oraz Asca. Do tej pory świetnie bawiliście się podczas setów twórców związanych z tą ekipą – mamy nadzieję, że po kolejnej edycji będziemy mogli potwierdzić to zdanie. Już teraz wyczekujemy na sobotę.

Start: 21.00

Bilety: 15 PLN – Normalny, 25 PLN – VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia