Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 marzec 2019

Piątek! Nocny Kochanek + Afterparty!

W piątek znów Klub Stara Przepompownia zatrzęsie się od mocnego brzmienia. Do naszego klubu tym razem przyjedzie zespół Nocny Kochanek. Mocne, gitarowe, metalowe granie połączone z humorystycznym podejściem do lirycznej treści powoduje, że nasi goście mają wielu fanów nie tylko wśród słuchaczy swojego gatunku. Po koncercie zapraszamy na drugą część nocy, czyli muzyczny afterek.

Nocny Kochanek to absolutna sceniczna rewelacja. Heavy metal jeszcze nigdy nie był tak podany, a nocne opowieści jeszcze nigdy nie były tak… metalowe. Zespół do tej pory wydał trzy albumy: Hewi Metal, Zdrajca Metalu oraz najnowszy krążek – Randka w Ciemność. Skład tworzą muzycy znani z zespołu Night Mistress, którzy tym projektem pokazują zupełnie nową odsłonę swoich możliwości.

Grupa powstała w 2012 roku, gromadziła rekordowe rzesze miłośników muzyki m.in. na Przystanku Woodstock. Artyści, po niedawnym wypuszczeniu na światło dzienne nowej płyty – nomen omen – Nocnego Kochanka, wyruszyli w kolejną trasę po kraju. Bilety na ich występy wyprzedają się jak świeże bułeczki. I również w Klubie Stara Przepompownia ten koncert odbędzie się przy komplecie wiwatującej publiczności.

Support przed gwiazdą wieczoru zapewni grupa Bad Solutions.

Piątek, 15. Marca 2019

Start: 19:00

Bilety: SOLD OUT

…………………………………..

Po koncercie przyjdzie czas na drugą część piątkowej balangi. Muzyczny mix różnorodności – od nowości po starocie, od rocka do popu. Konsolę przejmie rezydent Klubu Stara Przepompownia, znany szerokiemu gronu klubowiczów jego Pan Muszka. Właśnie on rozkręci afterparty podczas tej imprezy. Jeśli więc macie ochotę dobrze wejść w weekend, to obecność obowiązkowa!

Początek naszego afterparty o godzinie 23:00, a szaleć będziemy przez całą noc!

Piątek, 15. Marca 2019

Start: 23:00

Bilety: 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl