Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 październik 2016

Piątek z Szymonem Wydrą & Carpe Diem

Wielkimi krokami nadchodzi długi weekend. My rozpoczynamy go koncertowo! W piątek na scenie Klubu Stara Przepompownia zaprezentuje się Szymon Wydra i zespół Carpe Diem. To idealna propozycja dla fanów pop-rockowego brzmienia.

Szymon Wydra szerszemu gronu publiczności pokazał się w 2002 w telewizyjnym programie Idol. Wokalista zyskał przychylność fanów i zajął trzecie miejsce w pierwszej edycji tego talent show. Jednak już dwa lata wcześniej Szymon Wydra został zauważony przez krytyków Gazety Wyborczej – znalazł się na liście dwudziestu najlepiej zapowiadających się polskich wykonawców.  Debiutancki album Szymona Wydry i Carpe Diem to ponownie rok 2002. Płyta „Teraz Wiem” dotarła na 22. miejsce listy OLiS. Kolejny krążek grupy to już rok 2005. Album „Bezczas” pokrył się platyną i to z tej płyty pochodzi m.in. przebój „Życie jak poemat” – jeden z największych hitów zespołu.

Kolejne produkcje pod szyldem Szymon Wydra & Carpe Diem ukazały się w 2007 i 2010 roku. To kolejno płyty „Remedium” oraz „Powołanie”. Póki co dyskografie zespołu zamyka wydana w 2014 roku płyta „V Element”. Z kolei w tym roku grupa zaprezentowała utwór „Warto wierzyć”. Z kolei my wierzymy, że dobrze będziecie bawić się już w najbliższy piątek w Klubie Stara Przepompownia! Zespół zagra w składzie: Szymon Wydra – wokal, Zbyszek Suski – gitara, Jarek Suski – perkusja, Dawid Dzienisieńko – gitara, Tomek Kucharczyk – gitara basowa. Gorąco zapraszamy.

Jeśli jeszcze nie zdążyliście kupić biletów to możecie to zrobić na stronie internetowej cotucotam.pl lub w Klubie Stara Przepompownia w dniu koncertu.

Piątek, 28 Października 2016
Start wydarzenia: 20:00

Bilety:

Pula I 25 zł bilet normalny 45 zł bilet VIP
Pula II 35 zł bilet normalny 45 zł bilet VIP
(Bilet normalny od 18 roku życia | Bilet VIP od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353