Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 marzec 2019

Piątkowa bomba Bitaminowa!

Do Klubu Stara Przepompownia już w najbliższy piątek powraca skład Bitamina. Pozytywni i uzdolnieni artyści promować będą swój nowy materiał, a z pewnością powrócą także do kilku starszych kawałków. Premiera nowego krążka grupy zaplanowana jest na wiosnę 2019 – więc podczas tego koncertu usłyszycie premierowo, być może po raz pierwszy, wiele nowych sztosów w wykonaniu Amara, Mateusza, Piotra i ich bandu.

Muzyczna droga Bitaminy trwa już kilka lat, a oficjalnym debiutem zespołu był album „Listy Janusza”. Ten eksperymentalny krążek mocno czerpał z hip-hopowych korzeni założycieli, a przy tym był jedynie przedsmakiem tego, co Bitamina stworzy w przyszłości.

Następnie artyści zaprosili nas do dziecięcych lat wraz z płytą „Plac Zabaw”, która zapoczątkowała słowno-muzyczną podróż z Bitaminą od okresu dzieciństwa aż po dorosłość. Drugim odcinkiem tejże podróży była płyta „Kawalerka”, która zdobyła wiele ciepłych recenzji od krytyków i słuchaczy. Między tymi wydawnictwami pojawiła się jeszcze płyta „C”, będąca kolejnym wyjątkowym eksperymentem. Bazowała na wielu wyjątkowych i nieszablonowych utworach instrumentalnych. Gdzie Vito i koledzy zabiorą nas tym razem? Sprawdźcie to sami!

Bitmina to przede wszystkim projekt zrodzony z przyjaźni i miłości do muzyki trójki nieszablonowych artystów, których wspierają klasowi muzycy podczas występów na żywo. Ich występy live, to prawdziwy żywioł grupy – o czym bywalcy Klubu Stara Przepompownia mogli się już przekonać, gdy grupa odwiedziła Ostrów Wielkopolski z płytą „Kawalerka”.

Zapraszamy już w najbliższy piątek!

Start: 20:00

Planowany początek koncertu: 21:30

Bilety kupicie ON-LINE: TUTAJ

Po koncercie oczywiście nie kończymy imprezowej nocy i zapraszamy na after party. Tym razem muzycznie przeniesiemy się w klimaty house, g-house oraz w najlepsze remixy. Gospodarzem naszego after party będzie Dr Pussy.

Początek after party: 23:00

Bilety: 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia