Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 listopad 2017

Piątkowa Prywatka na początek grudnia

Po raz ósmy odpalamy imprezowy cykl Prywatka. Tym razem chata wolna w piątek, a więc właśnie w ten dzień zapraszamy Was na jedyną w swoim rodzaju imprezę taneczną w Klubie Stara Przepompownia. Łapcie znajomych pod rękę, ubierzcie się wygodnie i zmierzajcie do nas. Dobra zabawa gwarantowana, a zadbają o to gospodarze wieczoru.

Pod nieobecność reszty domowników nad (nie)spokojnym wieczorem czuwał będzie nasz duet muzycznych psotników. To oczywiście rezydenci klubu – DJ kRis oraz Pan Muszka. Co ten zestaw zwiastuje? Z pewnością szalone połączenie hitów, przy których będziecie mogli bawić się całą noc, aż do białego rana. Gospodarze piątkowego imprezowania do swoich popisów zaprosili takie gwiazdy jak: The Beatles, ABBA, Cher, MC Hammer, Shakira, Rihanna, Sean Paul i wielu, wielu innych… Usłyszycie stare hity, przy których bawiono się w latach ’70 czy ’80. Nie zabraknie największych przebojów z niezapomnianych imprez końcówki stulecia. Oczywiście odwiedzą nas również gwiazdy znane Wam obecnie z radiowych rozgłośni! To wszystko zwiastuje noc pełną wrażeń.

Ten weekend, to ostatkowe imprezy – więc jeśli macie ochotę na naprawdę konkretną balangę przed świątecznym czasem, to nie może Was zabraknąć. Jeśli dla Was imprez nigdy nie jest zbyt dużo – spokojnie, Stara Przepompownia nigdy nie śpi – ale już w piątek warto wpadać i poczuć rewelacyjny klimat stworzony w cudownym miejscu. Tak więc bierzcie znajomych, mamy, ojców i dzieci. Weźcie ciepłe czapki na drogę – bo może już być zimno – ale w klubie i tak atmosfera jak zwykle będzie gorrrrąca!

Prywatkę rozpoczynamy w piątek o 21:00!

Start: 21:00
Bilety: 10ZŁ | VIP 20ZŁ
(Bilety VIP dla osób, które mają ukończone 21 lat)
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia