Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 styczeń 2020

Piątkowe Igraszki!

Piątek, tygodnia koniec i początek. Piątek, czas relaksu po tygodniu pracy. Piątek, dla wielu najbardziej roztańczony dzień tygodnia. Sporo można o piątku mówić – bardzo to wdzięczny temat do rozmów. Jednak my zamiast o piątku rozmawiać… wolimy go imprezowo rozkręcić! Dlatego właśnie w ten dzień tygodnia proponujemy Wam igraszki. Oczywiście piątkowe.

Kolejny projekt Klubu Stara Przepompownia dla miłośników dobrej zabawy. Zostawiamy z boku trudy pracy, na chwilę przestajemy przejmować się obowiązkami i zobowiązaniami. Zamykamy za sobą drzwi z napisem „ciężki tydzień” i idziemy w stronę tych z napisem „weekendowy odpoczynek”. Właśnie takie drzwi otwieramy podczas Piątkowych Igraszek! Proponujemy Wam solidną dawkę wrażeń w najlepszym wydaniu. Co będzie w programie?

Przede wszystkim nie może zabraknąć dobrej muzyki. Tym razem imprezę poprowadzą Rafaello i McCarpney, a więc duet lubujący się w lekkiej i przyjemnej stylistyce o klubowym zacięciu. Będą klimaty pop, house oraz sporo remixów znanych hitów. To mieszanka idealna na otwarcie weekendu. Przyjemnie, odprężająco i z odpowiednią dozą imprezowej energii. Z pewnością zatem znajdziecie tu coś dla siebie.

Dbamy również o solidne zaopatrzenie naszego gitarowego baru. Zimne drinki, orzeźwiające napoje czy po prostu złoty trunek z pianką – z pewnością również nie będziecie mogli narzekać na brak różnorodności. Jesteśmy zwarci i gotowi by w piątek odpalić najlepsze igraszki.

Jeśli macie ochotę na wspólne psoty i już odliczacie czas do weekendu – to koniecznie wpadajcie właśnie do nas! Na Piątkowe Igraszki, do godziny 23:00, wszystkie Panie wchodzą za FREE!

Piątek, 17. Stycznia 2019

Bilety: 15 PLN (do 23:00 LADIES FREE)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl