Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 czerwiec 2019

Piątkowy DANCE ma sens

Bardzo gorący tydzień mamy zamiar zakończyć bardzo tanecznym weekendem. Na pierwszy ogień idzie nasza piątkowa propozycja dla wielbicieli dobrej zabawy w różnorodnym klimacie muzycznym. Rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis – zaprasza na dziewiątą edycję DANCE Party. Widzimy się już w piątek o 21:00.

Kolejna stała, taneczna propozycja serwowana specjalnie dla Was przez rezydentów Klubu Stara Przepompownia. W piątek widzimy się na imprezie pod szyldem Dance Party. Czego możecie się spodziewać? Przede wszystkim największych hitów minionej dekady. Wszystko co po nóżkę, wszystko co bujało największymi imprezami i listami przebojów. Do tego oczywiście hity będące na TOPie obecnie, i kilka specjalnych muzycznych miksów skręconych z myślą o szaleństwie na parkiecie.

Wszystko podane i przystrojone przez naszego rezydenta– za konsolą niezawodny DJ kRis. W imieniu gospodarza zapraszamy serdecznie!

Jak zwykle nie zabraknie dodatkowych atrakcji, które w Starej Przepompowni potrafią zawrócić w głowie. Pamiętajcie o sprawdzeniu naszych wyjątkowych propozycji za gitarowym barem – tam cały czas sporo interesujących trunków, które powinny przypasować koneserom dobrej whisky, wielbicielom kolorowych drinków czy smakoszom zimnego piwa.

Chwile wytchnienia znajdziecie również w naszym letnim ogródku do którego często chętnie zaglądacie w ostatnich tygodniach. Tam wyjątkowa strefa chilloutu i zawsze pozytywna atmosfera.

Piątek, 14. Czerwca 2019r.
START: 21:00

Bilety: 10 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl