Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 luty 2017

Pierwsza część zimowych ferii za nami, a przed nami kolejne atrakcje

W miniony weekend bawiliśmy się od czwartku do niedzieli! To wszystko z powodu trwających właśnie w naszym regionie zimowych ferii. Skoro trwają one nadal to oznacza tylko jedno – w tym tygodniu z imprezowymi bombami także czekamy na Was już od czwartku! Co już było, a co dopiero będzie? Zapraszamy do lektury…
W ubiegły czwartek przygotowaliśmy imprezę dedykowaną wszystkim uczniom z naszego regionu. Były wykłady w różnych muzycznych klimatach – od latino po elektro, od rapu po house. Spora muzyczna mieszanka ogarnęła Klub Stara Przepompownia. Tym razem mamy dla kolejną czwartkową propozycję. Tym razem wykład duetu VNM & Dj Hubson. Sety DJskie jednego z najpopularniejszych raperów w kraju oraz jednego z czołowych DJi związanych z ekipą PROSTO. powinny spodobać się wszystkim fanom rapu w naszym regionie. Dodatkowo na scenie wiele innych atrakcji, a start już w najbliższy czwartek o 20:00.
W ostatni piątek była wojna! Trapowa wojna czyli TRAP WARS w Starej Przepompowni. Wielbiciele futurystycznych klimatów przejęli parkiet w naszym klubie i szaleli na nim przez długie godziny. Co przygotowaliśmy na najbliższy piątek? Znów nie zabraknie nowoczesnego brzmienia dla fanów klubowej rozrywki. Tym razem władzę nad muzyczną stroną imprezy przejmie Bartes. Tym razem będzie bardziej housowo i chilloutowo. Startujemy w piątek, oczywiście o 20:00.
Sobota to cykliczny dzień w Starej Przepompowni w te ferie. Ostatnio zabraliśmy Was po raz trzeci w podróż do lat 90. Tym razem zapraszamy na drugą Prywatkę. W minioną sobotę parkiet pełny był do samego końca imprezy, a repertuar DJa Dylana zyskał Wasze uznanie. Czy podobnie rozkręci Was w sobotę Pan Muszka? Specjalna, Walentynowa edycja Prywatki już w najbliższą sobotę!
Ostatnio tydzień zakończyliśmy przy whisky i rockowym brzmieniu. Niedziela była dniem na pożegnanie się z imprezowym tygodniem, a przy czym przychodzi to tak bezboleśnie jak przy drinku i dobrej muzyce? Tym razem również pomożemy Wam bezpiecznie wyjść z imprezowego maratonu i zapraszamy na wspólny chillout w niedzielę. Koncert Chillove – start w niedzielę od 18:00.
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia