Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 styczeń 2020

Pierwsza impreza w 2020! Back To The 00’s vol. 11

Czas na pierwsze party w nowym roku. W piątek odpoczywamy po naprawdę dłuuuuugim świąteczno-noworocznym maratonie, a już w sobotę powracamy do największych hitów pierwszej dekady XXI wieku. Zapraszamy zatem na muzyczną podróż do przeszłości wspólnie z naszymi rezydentami. Odpalamy już o godzinie 21:00. Kto rozpocznie z nami imprezowo 2020 rok?

Największe przeboje pierwszej dekady po roku 2000 to cała masa sentymentalnych powrotów. Wielu z Was dobrze pamięta właśnie te imprezy z tamtych czasów. My proponujemy zatem muzyczny powrót do przeszłości – nie tak odległej, ale już wspominanej z pewnym utęsknieniem.

Wybraliśmy dla Was szalony muzyczny miks hitów, które rozsadzały domówki, przodowały na listach przebojów i były najbardziej HOT w pierwszych latach po legendarnej dacie 2000. Jeśli chcecie wrócić do tych czasów to sobotnia impreza jest dobrym wyborem.

Na imprezie nie zabraknie sztosów od wielkich gwiazd mających na swoim koncie wiele niezapomnianych produkcji, wrócimy również do mistrzów jednego przeboju. Będzie popowo, trochę rockowo, czasem rapowo i wszystko z klubowym zacięciem. Będą hity zza granicy ale możecie spodziewać się i dobrze znanych polskich perełek.

Tą edycję poprowadzi dla Was duet rezydentów Klubu Stara Przepompownia – DJ Czapa oraz DJ kRis. Każdy z nich lubuje się w nieco innej stylistyce, a więc możecie być pewni że połączone siły naszych gospodarzy wpasują się w gusta każdego fana dobrej zabawy. Klubowa jesień rozkręca się na dobre – bądźcie więc razem z nami!

Sobota, 4. stycznia 2020
Start: 21:00
Bilety:
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia