Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 styczeń 2019

Poczuj Rytm Miasta

Po raz jedenasty wracamy z projektem City Vibes – Rytm Miasta, a więc mieszanką najlepszych rytmów podanych w wielkomiejskim stylu. Jeśli chcecie poczuć klimat miejskiej dżungli, wsiąknąć w najlepsze melodie – to koniecznie bądźcie razem z nami. W piątek przenosimy się w muzyczną podróż pełną klubowych kawałków, czarnych brzmień i nowoczesnego grania. Zapowiada się klimatyczna impreza niepozbawiona dodatkowych atrakcji. Widzimy się już od godziny 21:00.

City Vibes cechuje się przyjemnym brzmieniem, które trudno zamknąć w jednym muzycznym gatunku. Znajdziecie tu zarówno bujające hity z klimatów rapu, funky, r’n’b czy popu – a także elektroniczne propozycje w klimatach dobrego house’owego grania. Przede wszystkim ma być melodyjnie, pod nóżką i z pozytywnym nastawieniem. Miejskie brzmienia znane z najlepszych klubów przenosimy do wyjątkowych murów Klubu Stara Przepompownia byście mogli miło spędzić czas podczas imprez sygnowanych logiem City Vibes – Rytm Miasta.

Podczas najbliższej edycji projektu na scenie pojawi się trójka artystów. Będą to: Czapa – człowiek, którego przedstawiać nie trzeba. W Starej Przepompowni spotkacie go często, a pewnie wielu kojarzy Wojtka z organizacji i prowadzenia wielu imprez w całym naszym regionie. Czarne rytmy to jego specjalność, ale i klubowe brzmienia oswoił i serwował już nie raz. Kolejnym wykonawcą jest Dr Pussy – pozytywna energia, dużo zajawki i szeroko otwarty umysł. Mogliście go słyszeć m.in. na imprezach Find Your G-Point, a także przy kilku innych okazjach w Starej Przepompowni. Trzecim elementem muzycznej układanki jest McCarpney – młody stażem narybek, który już dał popisy na imprezach w naszym klubie. Z pewnością nie będziecie się z nim nudzić.

Nasza muzyczna ekipa zaprasza Was na wspólne party. Zadbają oni o oprawę, która pozwoli Wam szaleć na parkiecie. Skoro mamy coś dla duszy, to potrzebne i coś dla ciała. W tym z kolei sprawdzą się nasi niezastąpieni barmani, którzy jak zwykle gwarantują suto zastawiony gitarowy bar pełen rozmaitości. Spragnieni od nas na pewno nie wyjdziecie!

Ruszamy już w piątek, 1. lutego, o 21:00!

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia