Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 wrzesień 2016

Podwójne Hip-Hopowe urodziny w Klubie Stara Przepompownia! [relacja]

Piątek 16. września 2016 roku przeszedł już do historii. Jednak na pewno zostanie w pamięci wielu osób, które odwiedziły tego dnia (a precyzyjniej mówiąc wieczoru) Klub Stara Przepompownia. Wspólnie świętowaliśmy urodziny znanych z projektów Full Cap Tour i Party Like A Rockstar – DJ Czapy oraz Yohiego. I świętowanie było huczne!

Bramy klubu otwarły się o 20 i już od progu było wiadomo jaki klimat będzie rządził tej nocy. Wspólny showcase jubilatów zza gramofonów i perkusji zwiastował, że ta noc potrwa do białego rana za to przy czarnych rytmach. Muzycznie o dobry klimat zadbali również pozostali reprezentanci ekipy Hip Hop 90’s – DJ Grześ oraz DJ Ysiu jak zawsze zaserwowali przekrój klasyki światowego rapu z czasów jego złotej ery.

Kolejne gościnne występy m.in. Lolka i Memfiza oraz składu DaSie były preludium przed wyjściem na scenę Czapy, który po swoim krótkim i jednocześnie treściwym występie mógł z czystym sumieniem zaprosić wszystkich do zabawy. Wola jednego z gospodarzy tej nocy została spełniona.

Toastów nie było końca, a parkiet zapłonął również dzięki Bboyom, którzy pokazali swoje umiejętności porywając do zabawy wielu zgromadzonych w klubie gości. To co działo się później to opowieść z cyklu „żałuj, że Cię tam nie było…”

I tak kolejna impreza w Klubie Stara Przepompownia pokazała jak dobry klimat potrafią stworzyć ludzie z pasją – jeśli chcecie być częścią kolejnych takich wspomnień wpadajcie do nas i przekonajcie się, że atmosfera w tym miejscu potrafi zawrócić w głowie.

Wszystkim tym, którzy bawili się z nami w piątkową noc dziękujemy także w imieniu DJ Czapy oraz Yohiego, a każdego zapraszamy na kolejne wydarzenia w Starej Przepompowni. Uwierzcie, że będzie się działo…

 

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia