Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 listopad 2018

Podwójnie koncertowy piątek

Szykujemy dla Was koncertową bombę na najbliższy piątek. W Klubie Stara Przepompownia odbędą się aż dwa koncerty podczas tego wieczoru. Odwiedzą nas Bartas Szymoniak, który tym razem na scenie zaprezentuje się z projektem „Alarm”. Będzie również brawurowe show grupy 4 Szmery, która pozwoli Wam poczuć się jak na występie legendarnej kapeli AC/DC, podczas tributowego koncertu. Zapraszamy już w piątek!

Pierwsi na scenie pojawią się artyści z zespołu 4 Szmery. Uważani przez wielu za najlepszy tribute band grupy AC/DC w Europie. Jeśli więc jesteście fanami australijskiej legendy rocka założonej przez braci Youngów, to z pewnością w piątek nie może Was zabraknąć razem z nami! Zespół w składzie Andrzej Tabor, Grzegorz „Gabi” Gruca, Robert „Śierściu” Mastalerz, Jacek Szwed i Arkadiusz Kluczewski przypomni największe hity AC/DC w wyjątkowych aranżacjach i z ogromną energią.

Jak na dobry cover band przystało nasi goście pozwolą Wam poczuć się jak na występie samych legend prosto z Sydney. Dla fanów AC/DC – którzy w tym roku świętować mogą 45-lecie grupy – nasi goście szykują wyjątkowy pokaz, który na długo zapamiętacie. Warto więc rezerwować sobie czas na porządne, rock’n’rollowe uderzenie!

……………………………..

Drugim gościem piątkowego, koncertowego wieczoru będzie Bartas Szymoniak. Zaprezentuje on autorski projekt „Alarm”, czyli interpretację wierszy A. Słonimskiego, K.K. Baczyńskiego czy T. Gajcego. Wyjątkowe utwory beatrockera w hołdzie pokoleniu Kolumbów zostały docenione przez krytyków oraz publiczność. Bartas Szymoniak stworzył projekt, który bardzo dobrze wpasowuje się w świętowane w tym roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Jego „Alarm” to jednak coś więcej. Dlatego też jeśli macie ochotę zobaczyć Bartasa w kolejnym wcieleniu, to także nie powinno Was zabraknąć już w ten piątek w murach Klubu Stara Przepompownia. Bartas Szymoniak w swojej twórczości łączy charakterystyczny wokal, beatbox oraz wiele innych elementów.

Podczas koncertu będziecie jednak mogli usłyszeć wiele więcej niż tylko wspomniane interpretacje wierszy pokolenia Kolumbów. Bartas Szymoniak przygotował przemyślany i wciągający zestaw kawałków, które zagwarantują Wam świetną porcję muzyki podczas jego występu. Nie możecie tego przegapić.

……………………………..

Plan wieczoru:

19:00 – otwarcie Klubu Stara Przepompownia

20:00 – 4 Szmery | AC/DC Tribute

22:30 – Bartas Szymoniak | Alarm

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl