Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 lipiec 2020

Półmetek wakacji w Klubie Stara Przepompownia

Kończymy lipiec, rozpoczynamy sierpień. Dwa dni, trzy imprezy – sporo będzie się działo u nas w najbliższych dniach. Tym razem będziemy mieli mocne uderzenie koncertowe dla fanów gitarowego brzmienia. Oczywiście nie zapominamy również o miłośnikach tanecznych rytmów. Sprawdźcie sami co dla Was przygotowaliśmy!

PIĄTEK, 31. LIPCA – SCENA LETNIA: HOUSE OF DEATH LIVE

Weekend rozpocznie hardrockowe uderzenie od Titusa i spółki. Nowy projekt legendy polskiego ciężkiego grania pojawi się na scenie Klubu Stara Przepompownia. Adam Bielczuk, Bogumił Krakowski, Titus i Juan Carlos Cano rozgrzeją do czerwoności towarzystwo pod sceną. Jeśli jesteście fanami naprawdę mocnego grania, to nie może Was zabraknąć razem z nami!

Koncert odpalamy w ramach Sceny Letniej. Miejscówka sprawdzona w bojach podczas minionych wydarzeń teraz będzie musiała sprostać sile House of Death. Support zapewni grupa Desertrain. Bilety na to wydarzenie już teraz możecie kupić w sieci.

  • Otwarcie: 20:00
  • Start imprezy: 21:00
  • Koncert House of Death: 22:00
  • Bilety: 40 / 50 / 60 PLN

SOBOTA, 1. SIERPNIA – SCENA LETNIA: BRODACZE LIVE ACT/ PRYWATKA VOL. 28

Sobotni wieczór po raz kolejny będzie podwójnym świętem muzyki. Scenę Letnią przejmie ekipa brodatego elektro. Instrumentalno-elektroniczne show w wykonaniu Brodaczy to zawsze gwarancja dobrze spędzonego wieczoru. Uwielbiani przez fanów, doceniani przez krytyków. Tym razem wystąpią pod chmurką w prawdziwie wakacyjnym klimacie. To musi się udać i to z pewnością będzie genialne rozpoczęcie drugiego miesiąca wakacji.

W Klubie Stara Przepompownia odpalimy 28. edycję naszego cyklicznego projektu Prywatka. Klimat domówki, muzyczny mix kawałków. Wiemy, że lubicie takie propozycje. Gospodarzami nocy będą rezydenci Starej Przepompowni – DJ Czapa oraz DJ kRis. Wpadajcie na taneczną sobotę!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Klub Stara Przepompownia zachęca do dobrego i bezpiecznego imprezowania. Pamiętajcie o zachowaniu zasad rygoru sanitarnego. Prosimy przestrzegać regulaminu imprez i stosować się do wskazówek obsługi.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia