Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 styczeń 2018

Pomysł na piątek – Sebastian Riedel & Cree

Klub Stara Przepompownia zaprasza na najbliższy piątek wszystkich fanów brzmienia rockowo-bluesowego. Na scenie pojawi się Sebastian Riedel oraz grupa Cree. Bilety możecie jeszcze kupić m.in. w sprzedaży online. Wejściówki dostępne również stacjonarnie i w kasie przed imprezą. Z kolei już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy. Szykuje się kolejny niezapomniany występ w Starej Przepompowni! Jesteście na to gotowi?

Zespół Cree powstał w Tychach w roku 1993. Nazwę grupy wymyślił legendarny Rysiek Riedel – ojciec Sebastiana. Na początku grupa szlifowała swój styl, a pierwszy oficjalny materiał Cree wypuściło w roku 1998. Od czasu debiutanckiej płyty zatytułowanej po prostu „Cree” formacja nagrała również kolejne. W 2002 roku „Za tych…”, następnie „Parę lat” w roku 2004. Później przyszedł czas na płytę „Tacy sami”, która na rynku ukazała się w 2007. Kolejna studyjna produkcja , to rok 2012 – krążek zatytułowano „Diabli nadali”. Rok później ukazał się album „Wyjdź”, a siódmy materiał w dorobku zespołu wydano w roku 2015 – mowa tu o „Heartbreaker”.

W swoim dorobku Sebastian Riedel wraz z grupą Cree mają również dwie produkcje koncertowe. Są to „15 Cree”, a także „Live”.

Skład zespołu tworzą:

Sebastian Riedel – gitara, śpiew, harmonijka
Sylwester Kramek – gitara
Lucjan Gryszka – gitara basowa
Kuba Majerczyk – perkusja
Adam Lomania – instr. Klawiszowe

Miłośnicy bluesa, rocka czy po prostu – dobrej polskiej muzyki – z pewnością nie będą rozczarowani tym koncertem. Startujemy już w najbliższy piątek o godzinie 20:00.

Zapraszamy serdecznie!!!

Bilety :
Przedsprzedaż I pula – 35 PLN
Przedsprzedaż II pula / w dniu koncertu – 40 PLN

(Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna).

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia