Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 październik 2018

Poniedziałkowy Stand Up z Katarzyną Piasecką

Kolejna propozycja prosto z Klubu Stara Przepompownia dla miłośników komediowych wieczorów. Przed nami bardzo intensywny imprezowo czas w klubie, a by złapać trochę sił do szaleństwa na parkiecie postanowiliśmy się… pośmiać. I dlatego też zapraszamy Was na kolejny wieczór Stand Up Comedy, który już w najbliższy poniedziałek. Tym razem to reprezentantka płci pięknej rzuci ze sceny kilka konkretnych przemyśleń. Przed Wami Katarzyna Piasecka.

Katarzyna Piasecka to jedna z tych kobiet które ucierają nosa tym, którzy myślą że Stand Up jest domeną męskiej części populacji. Jedna z najbardziej popularnych artystek komediowych tym razem na swojej trasie zatrzyma się w Ostrowie Wielkopolskim gdzie zaprezentuje program pt. „Winna”. Jeśli macie ochotę na humor, energię, solidną porcję ostrych – a często gorzkich – przemyśleń to nie może Was zabraknąć. Będziecie mogli posłuchać opowieści z kobiecego punktu widzenia i poznać historię bez której ten program nie mógł powstać. Jak zwykle w wyjątkowym i bezkompromisowym wydaniu.

Na supporcie ze swoim materiałem wystąpi Janusz Pietruszka. I w tym przypadku także musicie szykować się na sporą dawkę śmiechu, a także niekonwencjonalnego podejścia do żartu. Na ten występ również nie warto się spóźnić.

Wieczory Stand Up Comedy w Klubie Stara Przepompownia od dłuższego czasu cieszą się ogromną popularnością. Jeśli jeszcze nie wiecie „o co w tym wszystkich chodzi”, to warto się przekonać na własnej skórze i dołączyć do grona fanów Stand Up’u. Pamiętajcie także, że podobne wydarzenia organizujemy cyklicznie, a większość biletów rozchodzi się w mgnieniu oka więc warto śledzić nasz kalendarz wydarzeń by nie ominął Was występ ulubionych komików, których cała rodzima czołówka gościła już w naszym klubie.

Bilety na poniedziałek kupicie tutaj: >>>KLIK<<<

Poniedziałek, 29. Października godz. 19:00

………………..

Przy okazji – dobrze wiemy, że miłośnicy dobrego żartu lubią też dobrą muzykę – sprawdzajcie też nasze koncertowe zaproszenia, bo w tym przypadku również się nie obijamy 😉

> 23. Listopada – BOKKA |Live On Planet B

> 21. Grudnia – The Dumplings |Trasa R A J

………………..

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl