Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 październik 2019

Pora na Fiestę! Jesienny, latynoski koktajl rytmów

Wszyscy miłośnicy latynoskiej zabawy proszeni na pokład! W sobotę o godzinie 21:00 odpływa kolejna Fiesta Latina – Koktajl latynoskich rytmów. To 100% tanecznej nocy przy gorących hitach, które idealnie nadają się do szaleństwa na parkiecie. Kapitanem naszego okrętu będzie spec od Latino, czyli DJ kRis. Wpadajcie do nas i bawcie się dobrze.

Nasza sobotnia propozycja, to prawdziwie wakacyjna podróż do ciepłych krajów – muzycznie, stylistycznie i imprezowo. Zaskoczymy Was funkowymi, salsowymi i bachatowymi wersjami znanych utworów. Wspólnie wybierzmy się w podróż dookoła świata. Jednak tylko tam gdzie jest gorąco, pięknie i tanecznie! Jeśli tęsknicie za wakacyjnymi wojażami i nadal Wam mało imprezowania, to macie teraz wyjątkową okazję poczuć się jak na plaży pod palmami. I to wszystko w Klubie Stara Przepompownia. Czy to nie brzmi jak plan idealny na jesienny czas?

Gospodarzem wieczoru będzie nasz latynoski rezydent – DJ kRis, który zresztą odpowiada za muzyczną fiestę podczas imprez Latino Fever! Wpadajcie do nas i pokażcie, że czujecie latynoski vibe. Zabierajcie znajomych i na kilka godzin razem przeniesiemy się o kilkaset, a nawet kilka tysięcy kilometrów w stronę słonecznych miejsc znanych z cudownych imprez. Szykuje się prawdziwa FIEEEESTA!

Muzyczny koktajl popłynie z naszych głośników, a o orzeźwienie swoimi koktajlami i drinkami dbać będą nasi barmani. Pamiętajcie zatem – startujemy już w sobotę o 21:00!

Bilety :
Normalne – 25 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl